sekmadienis, liepos 5 d.
Įsilaužta į I. Stonkuvienės socialinių tinklų paskyrą: kreipėsi į gerbėjus
tiesa.com
Facebook nuotr.

„Moterų pasaulyje“ iniciatyvos kūrėjai, socialinių tinklų žvaigždei Indrei Stonkuvienei šis sekmadienio rytas apkarto. Moteris pastebėjo, kad kažkas įsibrovė į jos socialinių tinklų paskyrą.

I. Stonkuvienė savo bičiuliams pasakojo, kad įsilaužėliai iš pradžių panaikino „Instagram“ profilio nuotrauką, pakeitė prisijungimo vardą, o galiausiai paskyrą ištrynė.

Neilgai trukus naują paskyrą susikūrusi Indrė juokėsi, jog dabar teks ir vėl visas nuotraukas kelti iš naujo. O jų buvo tikrai daugiau nei tūkstantis. „Nu ką, mieli draugai. Kažkas nulaužė, o galiausiai ir ištrynė mano instagram profilį... Dabar kol išsiaiškinsiu, kas ir kaip, esu stonkuvieneindre!!! Galite pasekti, o aš einu kelti nuotraukų. Čiupt už vadžių, vėl iš pradžių“, – socialiniuose tinkluose rašė Indrė.

Po kurio laiko I. Stonkuvienė paskelbė dar vieną įrašą pranešdama, kad jos elektroninis paštas taip pat pavogtas. Iš jo rašantis asmuo Indrės vardu prašo pinigų.

„Nulaužtas ir meilas! Jei gausite žinutes iš senosios anketos st0nkuviene, tai ne aš, žmogus nulaužęs mano anketą prašo pinigų“, – rašė moteris. Prieš kurį laiką panašioje situacijoje atsidūrė su I. Stonkuviene besiskiriantis televizijos laidų vedėjas, humoristas Mantas Stonkus.

Tiesa, tąkart įsilaužėliai humoristo socialinių tinklų paskyrą tiesiog pavogė, pakeisdami slaptažodį. Kaip vėliau paaiškėjo, M. Stonkaus feisbuko paskyrą pasisavino vaikinas iš Vietnamo. Jis nedelsdamas pasikeitė profilio nuotrauką į savo ir užrašė paskyrą savo vardu. Vaikinas į paskyrą spėjo prikviesti savo draugų bei parašyti pašiepiantį komentarą: „Piratai yra tokie baisūs“.

2019 09 08 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt