antradienis, liepos 7 d.
Įslaptintas princo Williamo bernvakaris
tiesa.com

Lygiai po mėnesio prie altoriaus savo išrinktąją Kate Middleton vesiantis Didžiosios Britanijos princas Williamas jau šį savaitgalį atšventė privatų bernvakarį su artimiausiais draugais.

 Vakarėlis surengtas taip slaptai, kad žiniasklaida apie tai sužinojo jau tik jam įvykus.

Pirmadienį šį faktą jau patvirtino ir Bakingemo rūmai, bet princo atstovė spaudai šį privatų renginį komentuoti atsisakė. Jokių detalių nepanoro atskleisti ir princo bernvakario dalyviai.

Kaip rašo „Daily Telegraph“, remdamasi savo šaltiniais, princo Williamo atsisveikinimas su viengungišku gyvenimu vyko užmiesčio viloje Pietų Anglijoje, vakarėlyje dalyvavo apie 20 artimiausių princo draugų. Manoma, jog princas su draugais linksminosi Norfolko grafystėje princo Charleso krikšto sūnaus tėvų dvare.

Williamui pranešus, kad vyriausiuoju pabroliu taps princas Harry, į kurio pareigas įeis organizuoti broliui bernvakarį, buvo spėliojama, kad būsimojo jaunikio laukia smagus pasilinksminimas populiariausiuose Londono naktiniuose klubuose, tačiau jis pasekė savo tėvo princo Charleso pavyzdžiu – Charlesas savo viengungiškų dienų pabaigą prieš vestuves su princese Diana 1981-aisiais pažymėjo uždarame džentelmenų klube Whites.

Prieš keletą dienų buvo pasklidę gandai, kad Williamas šį savaitgalį praleis Devono grafystėje mėgaudamasis vandens sporto malonumais, ir tai bus jo jaunesniojo brolio Harry organizuojamo bernvakario dalis, tačiau kai ši informacija pateko į žiniasklaidą, princas ir jo draugai pakeitė planus ir Devone nepasirodė, nors jų ten jau laukė žurnalistų minia.

2011 03 29 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt