šeštadienis, liepos 4 d.
Išnarpliota Londono kačių žudiko mįslė
tiesa.com

Po trejus metus trukusio tyrimo policija paskelbė išvadas vadinamojoje „Croydono kačių žudiko“ byloje.

Londono policijos pajėgos tyrimą pradėjo dar 2015 metais, kai iš pietinėje miesto dalyje esančio Croydono vienas po kito pasipylė pranešimai apie išniekintus kačių palaikus.

Negyvų kačių kūnai dažniausiai būdavo be kurios nors dalies – uodegos ar galvos. Todėl netruko pasklisti gandas, kad į londoniečių mylimus namų augintinius nusitaikė į sadizmą linkęs asmuo.

Spauda jį pakrikštijo „Croydono kačių žudiku“, tačiau viešas dėmesys ir visuomenės spaudimas policijai nepadėjo – katės ir toliau buvo žudomos. Tyrimo metu iš viso pranešta apie 400 išniekintų gyvūnėlių.

Ketvirtadienį išplatintas pranešimas apie tyrimo išvadas. Jose teigiama, kad minimas žudikas neegzistuoja, o kačių žūtys nėra siejamos su įtartina žmogaus veikla. Teigiama, kad su katėmis galėjo susidoroti lapės, kurių Londone apstu.

Policija paskelbė, jog tokias išvadas padarė ištyrus mažiausiai 25 negyvų kačių palaikus.

„Kiekvienas pranešimas buvo nuodugniai tiriamas, pareigūnai dirbo viršvalandžius. Keletas atvejų sukėlė įtarimų, tačiau po bendro darbo su ekspertais leido padaryti išvadas, kad žmogus prie to neprisidėjo. Papildomo tyrimo taip pat nutarta nesiimti“, – sakė Londono policijos atstovė Amanda Pearson.

2018 09 20 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt