pirmadienis, sausio 17 d.
Išsiskyrę K. Kardashian ir K. Westas kartu dalyvavo paskutinės dizainerio Virgilo Oblah kolekcijos pristatyme
Alfa.lt
Scanpix
Kanye Westas ir Kim Kardashian

Garsenybės šventė dizainerio Virgilo Abloh „gyvenimą ir palikimą“ dalyvaudami naujos „Louis Vuitton“ kolekcijos pristatyme. Renginyje apsilankė ir buvę sutuoktiniai Kanye Westas ir Kim Kardashian, skelbia Dailymail.

K. Kardashian ir K. Westas, kurie buvo artimi V. Abloh draugai, sėdėjo pirmoje eilėje kartu su dukra North.

Tai buvo pirmasis buvusių sutuoktinių susitikimas po to, kai K. Westas teigė tikintis, jog Dievas vėl suves jį su Kim. Reperis viešai pripažino savo klaidas santuokoje.

V. Abloh, kuris mirė būdamas 41 m. po sunkios kovos su vėžiu, dirbo mados namuose „Louis Vuitton“ nuo 2018 m.

V. Abloh pavasario-vasaros 2022 m. kolekcija buvo skirta dizainerio pagerbimui ir pavadinta „Virgilas buvo čia“.

„Visi nauji įvaizdžiai iš Prancūzijos, kurie buvo įkvėpti V. Abloh, taip pat buvo pristatyti kolekcijoje“, – skelbė TMZ.

Kolekcijos pristatymas prasidėjo „su Virgilo žodžiais, kai jis kalbėjo apie skatinimą suaugusius žmones kurti, lyg jie būtų vaikai“.

Pristatymo pabaigoje „Louis Vuitton“ dizainerių komanda sulaukė žiūrovų ovacijų ir nuskambėjo Virgilo žodžiai: „Gyvenimas yra trumpas, taigi negalite laiko leisti galvodami apie tai, ką kiti mano, užuot darę tai, ką galite“.

Atlikėjas Kid Cudi, kuris palaikė artimus ryšius su mados namais, buvo vienas iš modelių Virgilo paskutinėje kolekcijoje.

K. Kardashian instagramo „story“ pasidalijo didelės Virgilo statulos nuotrauka, garsenybė taip pat įamžino raudoną oro balioną, ant kurio užrašyti “Louis Vuitton“ inicialai.

2021 12 01 17:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt