penktadienis, spalio 2 d.
Išsiskyrė Londone gyvenanti Agnė Stumbrė ir „Husaras“ Ernestas
tiesa.com

Stilistės Agnės Stumbrės ir jos mylimojo Ernesto keliai išsiskyrė. Iki šiol Agnė turėjo tris vyrus ir visi ją palikdavo, bet šį kartą viskas susiklostė kitaip.

LNK laidoje KK2 Agnė pasakojo, kad ji nuolatos dėl Ernesto skraidydavo į Lietuvą, o jiems susituokus turėjo grįžti gyventi į gimtinę. Bet toks gyvenimo planas moters netenkino.

„Gavau labai didelį spaudimą, kad reikia tuoktis, kraustytis į Lietuvą, skraidyti į Lietuvą atsibodo. Tai nusprendžiau, kad ne, man pirmoje vietoje - mano šeima ir verslas“, - pasakojo A. Stumbrė.

„Bandžiau rasti kažkokį kompromisą, tempti laiką, siūlyti kitus variantus, bet vieną rytą pasakiau: „Ne, žinai, man atrodo, kad ties tuo mūsų atskaitos taškas ir baigėsi“, - kalbėjo A. Stumbrė.

Agnė sako, kad dabar jaučia nusivylimą, nors su savo buvusiu mylimuoju nusifilmavo klipe, kartu dainavo. Londone gyvenanti moteris sako, kad nors Ernestas dėl jos padarė daug, tačiau dabar ji apie jį negalvojanti. „Kažkaip visiškai nesuku dėl to galvos. Esu laisva ir vėl paieškose, gal net sakyčiau, kad reikia kažką susirasti, vėl judėti į priekį“, - kalbės A. Stumbrė.

2017 05 29 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt