penktadienis, rugsėjo 18 d.
Ištekėjo stilistė V. Šaulytė
Alfa.lt

„Neturime labai konkretaus plano. Negalime turėti. Juk valstybės sienas dėl viruso tai atidaro, tai uždaro... Nors labai norėtume į Vengriją. Ir į Slovakijos kalnus“, - apie savo ir vyru praėjusį sekmadienį tapusio Juliaus Mockos prasidėjusią povestuvinę kelionę sakė žinoma stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė.

Pora į išvyką kemperiu, skirtą vainikuoti jų meilės šventę, išsiruošė vakar.

Viktorija ir Julius susituokė po keturių metų draugystės. Jie susipažino dalyvaudami tuo metu populiariame televizijos realybės šou. Tuo metu Viktorija turėjo draugą, su kuriuo, dėl Juliaus, nusprendė išsiskirti.

Mylimai merginai buvęs kovotojas pasipiršo 2019-ųjų pavasarį kelionės į Prancūziją metu. Sužadėtuvių žiedą Julius Viktorijai ištiesė jiems bepramogaujant „Disneilende“.


„Planuoti vestuvių neskubėjome. Norėjome pasimėgauti sužadėtinių statusu“, - pasakojo Viktorija.

Datą išsirinko ir šventės detales pora aptarė tik šį pavasarį. Viktorija ir Julius būtinai norėjo tuoktis ant jūros kranto. Boho – tokia buvo vestuvių tema, kurioms vadovavo vyriausioji Lietuvos krivė Inija. Ceremonija, kaip ir pati puota, vyko Preiloje, bare „180 laipsnių lounge“.

„Vestuvių savaitė mums buvo nereali – paaiškėjus, kad atvykę į Latviją turėsime saviizoliuotis, per dieną privalėjome pakeisti tuoktuvių vietą. Būtent kaimyninėje šalyje iš pradžių norėjome švęsti, bet... Vestuvių planuotoja Gintarė ir rado kitą tinkamą mums vietą, ir viską į ją perkėlė“, - sakė V. Šaulytė – Mockė.

Vaišes beveik 70 svečių kompanijai ruošė „Penki skoniai“ šefas Tadas Jungaitis, pasiūlęs paskanauti rūkytos lydekos su porų grietinėle, sūdyto upėtakio, menkės kombučos arbatos ir citrinų padaže, anties krūtinėlės, žemoje temperatūroje virtos kalakutienos ir daugybę kitų skanėstų.

„Tado komanda atvyko tokiu gražiu autobusėliu, kuris itin tiko mūsų meilės festivaliui“, - sakė jaunieji.

Dekoracijomis rūpinosi „It‘s match stories“, baru – „Urban bartenders“, skanėstais „Desertų namai“.


Teminius žiedus sukūrė „Anima“ juvelyrai, o jaunųjų įvaizdžiu rūpinosi „ŠaŠa“ narys, Viktorijos kolega Joringis Šatas.

„Basos kojos, jūra, vėjas, mylimi žmonės... Tai buvo mūsų šventė“, - kalbėjo Viktorija ir Julius. 

2020 09 10 14:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt