trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Ištekino Justę Arlauskaitę-Jazzu
tiesa.com

Pirmadienio vakarą pasklido karšta žinia. Vienas Lietuvos naujienų portalų džiugiai paskelbė, kad bene žymiausia šalies pop dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu išteka už savo išrinktojo.

Tokia žinia šokiravo ir pačią moterį. Pasirodo, apie savo tuoktuves nežinojo nei pati dainininkė, nei jos išrinktasis.

Socialiniame tinkle Justė pasidalino nuorodą į straipsnį po kuria rašė: „ OHO. Pasirodo aš išteku...Kaip ir neplanavau. Mieste, gal jūs ir puotą man iškelsit ? Prajuokinot :)”.

Portalas Mieste.Delfi.lt pasidalino nepatvirtinta informacija. Tiesa, Justė visai neįsižeidė, o į tokią situaciją nusprendė pažvelgti su humoru.

[4749]

Tuo tarpu dainininkės draugai taip pat neatsiliko: Mantas Petruškevičius pasiteiravo, kokią paletę planuoti vestuvių dekorui, kiti draugai juokais klausė, kokios muzikinės programos bei vaišių pageidaus jaunieji.

Kaip pasakojo pati dainininkė, naujieną apie planuojamas vestuves ji sužinojo sulaukusi sveikinimo skambučių. Tik po to pora perskaitė straipsnį, kurio portale jau nebėra.

„Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenime – viską aukštyn kojomis verčianti naujiena. Patikimų šaltinių teigimu, ji išteka už savo naujojo mylimojo Donato Ivanausko. Mieste.lt žiniomis – pora tokį sprendimą priėmė vos po kelių mėnesių draugystės”, - buvo rašoma straipsnyje.

Justė ir Donatas patvirtino, kad bent jau kolkas tuoktuvių neplanuoja.

[4748]

2016 09 06 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt