pirmadienis, birželio 1 d.
Įtarimų sukėlė Londono lietuvių parduotuvės pavadinimas
tiesa.com

Londone lietuviai ne tik dirba sunkius darbus, bet ir kuria savo verslus. Didžiosios Britanijos sostinėje mirga iškabos su lietuviškais pavadinimais, o patys parduotuvių savininkai sako, kad anglai mielai lankosi lietuviškose prekybos vietose.

„Kiekviena parduotuvė turi savo klientų. Galbūt pas mus yra kažko tokio, ko pas juos nėra, didelės konkurencijosmes nejaučiame“, - televizijos laidoje KK kalbėjo parduotuvės „Tėvynė“ savininkė Neringa. Moteris teigė, kad parduotuvėje lankosi lietuviai, bet ateina daug ukrainiečių, rusų ir lenkų.

Visai netoli parduotuvės „Tėvynė“ įsikūrusi kita lietuviams priklausanti parduotuvė su intriguojančiu pavadinimu – „Putinas“. Pasirodo, parduotuvė pavadinta ne caro Putino, o Alytaus mikrorajono Putinai garbei, parduotuvės atstovas tvirtino, kad į parduotuvę užsuka įvairių tautybių atstovai.

„Iš tikrųjų labai daug ateina rusų, lenkų, ukrainiečių ir lietuvių. Lietuviai su rusais nesipeša, čia visi atvyksta dirbti, todėl bendrauja“, - kalbėjo parduotuvės atstovas. Skaičiuojama, kad iš viso Londone yra daugiau kaip 40 lietuviškų parduotuvių.

2015 05 11 10:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt