ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
Įvertinkite: Lietuvoje gyvenantis kolumbietis D. Esteban pristato „Lose You Now“ dainos koverį ir vaizdo klipą
Alfa.lt
Koverio „Lose You Now“ vaizdo klipo stop kadras

Trečius metus Lietuvoje gyvenantis kalbų mokytojas bei muzikantas kolumbietis Diego Esteban sukūrė populiarios Lindsay Stirling dainos „Lose You Now“ koverį ir vaizdo klipą.

Diego pasakoja, kad muzika jį lydėjo nuo vaikystės, bet šešerius metus klasikinę muziką studijavęs vyras galiausiai nutarė pasukti kitu keliu ir pasirinko kalbas. Tačiau visuomet prisiminė amžinatilsio tėčio žodžius: „Tik nesiliauk groti...“. Ilgą laiką menininkas širdyje nešiojosi jausmą, kad norėtų tėčio atminimui paskirti kokį nors kūrinį ir išgirdęs Lindsay Stirling dainą „Lose You Now“ pajuto, kad kitame pasaulio krašte gyvenantys atlikėjai tarsi išsako jo jausmus: meilę, ilgesį, padėką, kartais užklumpantį begalinį skausmą, bet kartu ir tikėjimą, kad artimas žmogus visuomet yra šalia.

„Tą akimirką, kai išgirdau dainos žodžius, atrodė, kad jie itin tiksliai perteikia tai, ką jaučiu tėčiui. Tėtis visada buvo mano didžiausias gerbėjas – jam patiko absoliučiai viskas, ką dariau. Tėčiui mirus jaučiau bejėgiškumą, atrodė, jog griuvo viskas. Šis kūrinys yra skirtas mano tėčiui atminti bei galimybė mums visiems darsyk širdyje pabūti su savo išėjusiais mylimaisiais“, – atvirauja D.Esteban bei priduria, kad Lietuvoje jis jaučiasi kaip namie – čia muzikantas netruko susirasti draugų bei kūrybinių bendraminčių, su kuriais ir gimė klipo idėja.

„Mintimis pasidalijau su bičiuliu, mados dizaineriu ir prekės ženklo „Vepšta Design“ įkūrėju Mariumi Vepšta ir netrukus prasidėjo kruopštus darbas: scenarijaus rašymas, lokacijos, videomeistrų ir kitų profesionalų paieškos. Aranžuotę kūriau kartu su gitaros atlikėja Nathania Jualim ir savo gera drauge Igne Pikalavičiūte, kuri aranžuotėje grojo violončele. Montavimu ir miksavimu pasirūpino prodiuseris Saxtone, o vokalą įrašė Justinas Stanislovaitis. Šis klipas – didžiausias projektas, kuriame iki šiol dalyvavau, o jame su manimi dirbo tiek daug talentingų žmonių, todėl tai buvo nuostabi ir nepaprasta patirtis. Klipas – kupinas simbolikos, o idėjas perteikti simboliais dažnai nėra lengva. Neabejoju, kad būtent muzika yra geriausias būdas tai padaryti“, – mintimis dalijasi Diego.

Simbolių kupino video klipo filmavimui buvo pasirinktas Europos parkas, o konkrečios lokacijos atspindi pagrindines dainos temas – klaidžiojimą po prisiminimų labirintą, virsmą ir savęs atradimą. Ypatingą klipo nuotaiką atskleisti padeda du įspūdingi dizainerio Mariaus Vepštos sukurti kostiumai – purškiamus tekstilinius dažus ir šviesą atspindinčias juosteles naudojant sukurtas tamsaus kolorito drabužis bei virsmą reflektuojanti balta apranga.

„Šio vaizdo klipo ir apskritai viso projekto simbolika man yra labai asmeniška – pasakoju apie tai, ką tėtis padarė dėl manęs, apie mus siejančius prisiminimus ir pamokas, kurių jis mane išmokė. Smuikas, kuriuo groju šiame vaizdo klipe, yra būtent tas, kurį tėtis kažkada man padovanojo. Paskutinio pokalbio metu jis mane ragino nenustoti groti. Todėl, gerbdamas jo atminimą, taip ir darau. Jis visada mano mintyse ir širdyje“, – slapčiausias širdies kerteles atveria D.Esteban.

2021 09 24 09:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt