ketvirtadienis, liepos 9 d.
J. Aniston nepatenkinta savo kūnu
tiesa.com

Ji mėgaujasi sėkminga karjera, jos vardą ir veidą žino visame pasaulyje. Jos sąskaitą puošia milijonai, o sužadėtinis – moterų trokštamas Justinas Therouxas. Viso to aktorei Jennifer Aniston negana, rašė dailymail.co.uk.

 Serialo „Draugai“ žvaigždė prisipažino, kad labai norėtų parai apsikeisti kūnais su brazilų modeliu Gisele Bundchen. 45-erių aktorė prisipažino pavydinti ir Tigerio Woodso merginai – Lindsey Vonn.

Žurnalui „Self magazine“ J. Aniston sakė: „Norėčiau mokėti čiuožti kaip pamišusi, kaip tai daro Lindsey Vonn. Taip pat norėčiau tokio kūno kaip Giselės Bundchen, nes.. kodėl gi ne?“.

Sveika mityba ir aktyviu sportavimu garsėjanti aktorė prisipažino, kad jos dieta nėra tokia griežta, kaip ji norėtų, mat ji turi slaptą potraukį traškučiams. Prisipažinusi, kad traškučius ji suvalgo net jei šie nukrenta ant žemės, aktorė pridūrė kasdien daug sportuojanti: „Stengiuosi kasryt 40 minučių skirti sportui. Darau pritūpimus, bėgioju, kilnoju svarelius. Šiuo metu esu susižeidusi kelį, tad mano forma nėra pati geriausia, tačiau kartais gerai turėti apvalesnę moterišką figūrą“.

2014 03 13 09:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt