antradienis, balandžio 13 d.
J. Biden prabilo apie pirmąją santuoką: jei nebūčiau išsiskyrusi su buvusiu vyru, nebūčiau sutikusi Joe
Alfa.lt

JAV pirmoji ponia Jill Biden interviu su Kelly Clarkson pasidalijo motiniškais išminties žodžiais ir teigė, kad pirmas dalykas, ką padarys po pandemijos, – gers martinį ir valgys gruzdintas bulvytes, skelbia Dailymail.

Jill dalyvavo laidoje „The Kelly Clarkson show“, kuri buvo filmuojama Baltuosiuose rūmuose ir viešai pasirodys ketvirtadienį.

Pirmoji ponia pasidalijo savo patarimais su laidos vedėja K. Clarkson, kuri praėjusiais metais išsiskyrė su buvusiu vyru Brandonu Blackstocku.

J. Biden prabilo apie panašią patirtį ir teigė, kad sunku nutraukti vienus santykius ir pradėti kitus, bet pasikeitimai gali atnešti gero.

Jill 1975 m. išsiskyrė su pirmuoju savo vyru Stevensonu. "Aš noriu tau pasakyti Kelly. Aš taip sakyčiau, jeigu būčiau tavo motina. 

Mano motina visada sakydavo, kad viskas rytoj atrodys geriau. Ir jeigu gali judėti į priekį kasdien - viskas susitvarkys.

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį Dailymail buvo skelbiama, kad Jill buvęs vyras Stevensonas atskleidė, jog jų santuoka iširo dėl to, nes J. Biden jį išdavė su jau dabartiniu JAV prezidentu Joe Bidenu.

Laidos metu Jill pasakojo dainininkei: "Aš prisimenu praeitį ir galvoju, kad nebūčiau sutikusi Joe, jeigu nebūčiau išsiskyrusi. Aš neturėčiau gražios šeimos, kokią turiu dabar. Taigi, tikrai manau, kad viskas įvyksta dėl kažko geriau.

Aš manau, Kelly, laikas gydo ir tu būsi nustebusi. Aš negaliu sulaukti, kol ta diena tau ateis", - pasakojo Jill.

Jill ir Joe Bidenai ne kartą viešai teigė, kad pradėjo susitikinėti daugiau nei prieš 40 metų, kai pirmą kartą susitiko aklame pasimatyme.

2021 02 25 18:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt