penktadienis, liepos 3 d.
J. Bieberis atvirame įraše papasakojo apie priimtus sprendimus, vos nesugriovusius jo karjeros
tiesa.com
Instagram.com, Justin Bieber
Justinas Bieberis, Hailey Bieber

Socialiniame tinkle atlikėjas Justinas Bieberis pasidalijo ilgu „iš širdies rašytu“ įrašu, kuriame atvirai papasakojo apie dar vaikystėje jį užgriuvusius sunkumus, atsiradusius staiga išgarsėjus, ir jų paliktus gilius įspaudus.

25-erių dainininkas taip pat prisiminė kovą su priklausomybėmis, savo demonstruotą nepagarbą moterims ir populiarumo daromą spaudimą.

„Sunku ryte išlipti iš lovos geros nuotaikos, kai galvoje sukasi mintys apie praeitį, darbą, atsakomybes, emocijas, tavo šeimą, finansus, tavo santykius. Kai atrodo, kad po vienos problemos iškart ateina kita. Pradedi į būsimą dieną žvelgti pro baimės akinius ir lauki dar vienos blogos dienos. Tave persekioja nusivylimų ciklas. Kartais tai gali tapti priežastimi, dėl kurios nė nebenori gyventi“, – rašė Justinas.

Staiga praturtėjęs ir išgarsėjęs, J. Bieberis sakė nesugebėjęs tinkamai mąstyti ir jautėsi taip, lyg būtų kažko neįgyvendinęs. Iš dalies dėl to jis kaltina „beprotišką spaudimą“, kuris buvo daromas jaunai žvaigždei, kurios „smegenys ir emocijos tada dar nebuvo tinkamai susiformavusios“.

Jis sakė, kad pasiekęs šlovę jautėsi taip, „lyg visas pasaulis būtų apsivertęs aukštyn kojomis“.

„Iš 13-mečio berniuko, kilusio iš mažo miestelio, tapau milijonų visame pasaulyje gerbiamu žmogumi, man buvo kartojama, kaip stipriai mylimas ir koks nuostabus esu“, – rašė Justinas.

Girdėdamas tokias pagyras, J. Bieberis teigė pradėjęs jomis tikėti. Tačiau tai nebuvo į naudą. Jis pridūrė, kad dėl to, jog „visi viską darė už jį“, jis taip ir neišmoko atsakomybės pagrindų.

„Sulaukęs 20-ies buvau priėmęs visus blogus sprendimus, apie kokius tik galite pagalvoti, ir iš vieno mylimiausių asmenų pasaulyje tapau labiausiai išjuoktu, teisiamu ir nekenčiamu žmogumi“, – toliau rašė jis.

Daugybės hitų atlikėjas taip pat prakalbo apie narkotikus ir kodėl, jo nuomone, tiek daug atlikėjų yra nuo jų priklausomi.

Jis paaiškino, kad pasirodymas ant scenos suteikia „didžiausią dopamino dozę nei bet kokia kita veikla“, tad, pasak jo, dauguma atlikėjų narkotikų griebiasi negalėdami susitvarkyti su „didžiuliais pakilimais ir nuopuoliais, kurie yra kiekvieno pramogų atstovo gyvenimo dalis“.

„Aš ganėtinai stiprius narkotikus pradėjau vartoti būdamas 19-os ir piktnaudžiavau visais santykiais. Tapau pagiežingas, negerbiau moterų ir buvau piktas. Atitolau nuo visų mane mylėjusių žmonių, slėpiausi už tuščio žmogaus, kuriuo tapau. Atrodė, kad niekada to nepakeisiu. Prireikė kelerių metų, kad ištaisyčiau tų priimtų baisių sprendimų klaidas, pakeisčiau nutrūkusius santykius ir įpročius, – apie save kalbėjo dainininkas. – Laimei, Dievas mane apdovanojo nuostabiais žmonėmis, kurie myli mane tikrą. Šiuo metu gyvenu geriausią gyvenimą – santuokinį!! Tai nuostabiai pašėlusi nauja atsakomybė. Išmoksti kantrybės, pasitikėjimo, įsipareigojimo, gerumo, kuklumo ir visų dalykų, kurių reikia norint būti geru vyru.“

Įrašą J. Bieberis užbaigė pozityvia žinute gerbėjams: „Net kai viskas klostosi ne taip, kaip norite, turiu pasakyti tai – nesiliaukite kovoję. Jėzus jus myli. Šiandien būkite geri. Šiandien būkite drąsūs ir mylėkite žmones ne pagal savo standartus, bet pagal Dievo tobulą meilę.“

2019 09 04 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt