pirmadienis, kovo 1 d.
J. Bieberis išleido nespalvotą vaizdo klipą: jį skyrė žmonai Hailey
Alfa.lt

Dainininkas Justinas Bieberis savo naujausiame vaizdo klipe išpažįsta savo meilę žmonai Hailey Baldwin Bieber, skelbia portalas People.

26 metų atlikėjas ketvirtadienį išleido naują vaizdo klipą savo dainai „Anyone“, kuris nufilmuotas nespalvotai. Įraše sudėti asmeniniai J. Bieberio ir Hailey vaizdo įrašai iš įvairių kelionių.

Vaizdo įraše, pavadintame „Anyone (On The Road)“, taip pat yra keletas kadrų, kai jiedu apsikabina – Justinas dėvi tik apatinius. 

J. Bieberis pasidalijo vaizdo įrašu tviteryje. „Tu“, – rašė atlikėjas.

You ❤️❤️❤️https://t.co/6VVSKDnBie pic.twitter.com/etl7hpRmfm

— Justin Bieber (@justinbieber) January 28, 2021

Po to, kai jis debiutavo savo Naujųjų metų išvakarių „Livestream“ koncerte, popmuzikos žvaigždė jau buvo išleidęs muzikinį vaizdo klipą „Anyone“, kuriame jis paslėpė visas savo tatuiruotes. Aktorė Zoey Deutch vaidino jo mylimąją.

„Aš nežinau geresnio būdo baigti 2020 metus ir žengti į 2021 metus, nei švęsti su savo gerbėjais visame pasaulyje bei dalytis nauja muzika. Muzika mums labai padėjo šiemet ir man asmeniškai ji buvo gydanti ir transformuojanti“, – kalbėjo dainininkas.

„Anyone“ yra viltinga ir ypatinga daina. Ji nuteikia naujiems metams, kurie pilni vilties ir galimybių“, – pridūrė J. Bieberis.

2021 01 29 19:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt