trečiadienis, liepos 6 d.
J. Bieberis pranešė, kaip jaučiasi praėjus kelioms dienoms po Ramsay Hunto sindromo diagnozės
Alfa.lt
Scanpix, Instagram
Justinas Bieberis

Praėjus kelioms dienoms po Ramsay Hunto diagnozės Justinas Bieberis atskleidė, kaip jaučiasi dabar, skelbia Pagesix.

„Norėjau šiek tiek pasidalyti tuo, kaip jaučiuosi“, – 28 metų popžvaigždė pirmadienį parašė instagramo įraše, praėjus trims dienoms po to, kai atskleidė, kad jo veidas iš dalies paralyžiuotas.

„Kiekviena diena vis gerėjo, – paaiškino jis, – ir per visą diskomfortą mane paguodė tas, kuris mane sukūrė ir pažįsta. Prisimenu, kad jis mane pažįsta. Jis žino tamsiausias mano vietas, apie kurias noriu, kad niekas nežinotų, ir nuolat priima mane į savo mylinčias rankas“.

J. Bieberis sakė, kad jo kupina tikėjimo situacijos „perspektyva“ suteikė jam „ramybę per šią siaubingą audrą, su kuria [jis] susiduria“.

„Žinau, kad ši audra praeis, bet tuo tarpu JĖZUS SU MANIMI“, – priminė jis sau.

Dainininkas parašė: „Šiuo metu savo gyvenime suprantu, kad audros ateina ir praeina. Jėzus ir toliau man primena, kad jis yra su manimi audros viduryje“.

„Tai ne apie audrą. Tai, kad mes NIEKADA nesame vieni, IR JIS SUPRANTA“.

J. Bieberis penktadienį instagrame paskelbė, kad jam diagnozuotas retas neurologinis sutrikimas. Ši žinia sukėlė šoką muzikos industrijoje ir už jos ribų.

Pasak Niujorko Sinajaus kalno ligoninės, Ramsay Hunto sindromas pasireiškia skausmingu bėrimu aplink ausį, veidą arba burną. Jis pasireiškia, kai vėjaraupių-zoster virusas pažeidžia galvos nervą ir kartais gali sukelti paralyžių.

„Kaip matote, ši akis nemirksi. Negaliu šypsotis šia savo veido puse. Ši šnervė nejuda“, – tiesiai į kamerą nufilmuotame vaizdo įraše paaiškino „Grammy“ laimėtojas, rodydamas nejudančią dešinę veido pusę.

„Man pagerės ir darau visus šiuos veido pratimus, kad veidas vėl taptų normalus, ir jis vėl taps normalus“, – patikino jis savo gerbėjus. „Tiesiog tai laiko klausimas, ir mes nežinome, kiek laiko prireiks, bet viskas bus gerai. Turiu viltį, pasitikiu Dievu ir tikiu, kad visa tai yra dėl priežasties“.

2022 06 14 12:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt