ketvirtadienis, gegužės 28 d.
J. Brūzga: rutina žudo santykius, pradedi nepastebėti to, kuris yra šalia
tiesa.com
Dmitrijus Radlinskas
Jurgis Brūzga

Dainininkas, dainų autorius Jurgis Brūzga pristato naują vaizdo klipą dainai „Daugiau tavęs“. Prieš porą metų gimęs kūrinys buvo įtrauktas į debiutinį dainininko albumą „175“, tačiau neišvydo dienos šviesos singlo pavidalu. Visai neseniai kartu su prodiuseriais Edgaru Žaltausku ir Kasparu Meginiu Jurgis ryžosi atnaujinti dainos aranžuotę ir suteikti jai naują gyvenimą.

„Paprastai kuriu ir renkuosi energingas, greitesnio tempo, verčiančias judėti dainas, tačiau šį kartą pasinėriau į gilesnes emocijas, kurias jaučiu tiek aš, tiek bet kuris kitas, bent kiek ilgiau gyvenantis poroje su kitu žmogumi. Rutina ir daugybė, rodos, kur kas svarbesnių reikalų atšaldo santykius, pradedi nebepastebėti to, kuris kiekvieną dieną yra šalia tavęs ir dalijasi gražiausiais savo gyvenimo metais. Klipe šią pagrindinę mintį perteikia mergina, kuri tampa skaitmeniniu triukšmu. 

Tikrai nesudėtinga džiuginti mylimą žmogų santykių pradžioje, tačiau kur kas sunkiau ir tuo pačiu įdomiau išlaikyti dėmesį vienas kitam dešimt, dvidešimt ir daugiau metų. Visi tai žino ir visi skirtingai improvizuoja kurdami ir saugodami tarpusavio ryšį. Ši daina dedikuota būtent šiai neišsemiamai temai“, – sako J. Brūzga. Kartu su bičiuliais pianistu Tomu Dičiūnu ir tekstų autoriumi Andriumi Kairiu rašytai dainai klipą filmavo bei režisavo talentingas video menininkas Georgyjus Ovčinikovas, su kuriuo buvo filmuotas ir vienas sėkmingiausių Jurgio klipų „1000 dienų“.

2019 10 10 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt