trečiadienis, liepos 6 d.
J. Carrey smerkia Holivudą už tai, kad W. Smithas sulaukė plojimų po Ch. Roko incidento
Alfa.lt
Scanpix
Jimas Carrey, Willas Smithas

Jimas Carrey pasidalijo, kaip iš tikrųjų jaučiasi dėl Willo Smitho ir Chriso Roko incidento per „Oskarus“, skelbia Eonline.

Aktorius kalbėjo apie skandalą kovo 28 dienos interviu su Gayle King, reklamuodamas savo naują filmą „Sonic the Hedgehog 2“.

„Mane sukrėtė ovacijos“, – sakė J. Carrey, turėdamas omenyje žiūrovų reakciją, kai W. Smithas po incidento su Ch. Roku gavo „Oskarą“ už geriausią pagrindinio vaidmens aktorių už pasirodymą filme „Karalius Ričardas“. „Jaučiau, kad Holivudas yra tiesiog be stuburo ir mes jau nesame „šauniųjų klubas“, – teigė aktorius.

Prieš atsiimdamas apdovanojimą, W. Smithas ant scenos smogė Ch. Rokui už „G.I. Jane“ juokelį, kuris buvo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith. Aktorė, kuri yra ištekėjusi už W. Smitho, serga alopecija – liga, sukeliančia plaukų slinkimą. Po to W. Smithas sakė Ch. Rokui: „Netark mano žmonos vardo“.

G. King teigė, kad jei kas nors kitas būtų taip pasielgęs, jį būtų išlydėję apsaugos darbuotojai. J. Carrey atsakė: „Jis turėjo būti išlydėtas“. Pasak Los Andželo policijos departamento, Ch. Rokas atsisakė apie įvykį pranešti policijai.

„Jis nenori to vargo“, – tęsė Carrey. „Šį rytą būčiau paskelbęs, kad paduodu Willą į teismą dėl 200 milijonų dolerių, nes tas vaizdo įrašas bus ten amžinai. Jis bus visur. Žinote, tas įžeidimas truks labai ilgai.“

Aktorius sakė, kad jam būtų buvę priimtiniau „šaukti“ iš publikos ar tviteryje rašyti apie „nepritarimą“ pasirodymui, tačiau, kaip jis pasakė: „Jūs neturite teisės užlipti ant scenos ir smogti kažkam į veidą, nes jie pasakė nepatikusius žodžius“.

„Tai atsirado iš niekur, nes Willo viduje vyksta kažkas, kas jį erzina. Ir aš tikrai linkiu jam geriausio. Neturiu nieko prieš W. Smithą. Jis padarė puikių dalykų. Tačiau tai nebuvo gera akimirka“, – pridūrė J. Carrey.

W. Smithas atsiprašė Kino meno ir mokslo akademijos bei savo kolegų nominantų per savo priėmimo kalbą. Jis taip pat atsiprašė Roko kovo 28 d. instagramo įraše.

„Norėčiau viešai tavęs atsiprašyti, Chrisai. Aš išsišokau ir suklydau. Man gėda ir mano veiksmai neparodė vyro, kuriuo noriu būti. Meilės ir gerumo pasaulyje nėra vietos smurtui.

Taip pat norėčiau atsiprašyti Akademijos, laidos prodiuserių, visų dalyvių ir visų, kurie žiūri visame pasaulyje. Norėčiau atsiprašyti Williamsų šeimos ir savo „Karaliaus Richardo“ šeimos. Labai apgailestauju, kad mano elgesys sugadino mūsų visų nuostabią kelionę“, – socialiniame tinkle rašė aktorius.

2022 03 30 13:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt