penktadienis, rugpjūčio 14 d.
J. Clarksono pareiškimai ir vėl šokiravo pasaulį: Dievas nusprendė sudeginti Australiją
tiesa.com
Facebook

Australiją niokojantys gaisrai kelia nerimą visam pasauliui, o vietos gyventojams suskubo padėti net už tūkstančių kilometrų gyvenančios įžymybės. Sausio pradžioje dosnią pinigų sumą paaukojo dainininkė Pink, o jos pavyzdžiu kiek vėliau pasekė ir aktorė Nicole Kidman. Visgi skandalais pagarsėjęs buvęs „Aukščiausios pavaros“ vedėjas Jeremy Clarksonas ir vėl sulaukė pasmerkimo.

Kontroversiškų vertinimų sulaukiančiomis replikomis garsėjantis televizijos laidų vedėjas šeštadienio vakarą savo publikacijoje nevyniojo žodžių į vatą. Vyras rėžė, kad 23 gyvybes jau spėjusį nusinešti gaisrą sukėlė „besigėdijantis Dievas“.

Savo internetiniame puslapyje J. Clarksonas tikino, kad Dievas jau kurį laiką norėjo, jog žmonės negyventų Australijoje ir žemyną prilygino kreivai spintelei, kurioje laikomi nereikalingi daiktai. Pasak jo, kūrėjas visa tai norėjo pamiršti, tad tiesiog padegė.

Jeremy pridūrė, kad Dievas yra sukūręs dalykų, kurie neverti egzistavimo, tad norėdamas šiuos atskirti nuo viso pasaulio, juos tiesiog nugabeno į Australiją. Čia J. Clarksonas net ironizavo, jog kam reikalingas paukštis, kuris negali skristi, arba tingi koala, siekianti tik pavalgyti.

Kalbėdamas apie tūkstančius žmonių iš savo namų privertusius bėgti gaisrus Jeremy nevengė ir globalinio atšilimo temos. Visgi čia vyras klimato kaitos problemos neįžvelgė.

„Akivaizdu, kad Dievas gėdijasi savo kūrinių, tad nusprendė juos sudeginti. Vis kalbama, kad gaisrai kilo dėl klimato kaitos, tačiau kai žiūrite vaizdo įrašus iš įvykio vietos, jūs suprantate, kad čia vyksta kažkas biblinio“, – rašė jis.

J. Clarksonas užbaigė savo skiltį paaiškindamas, kad panašių tragedijų buvo ir seniau, tad pridūrė neabejojantis, jog tai ir vėl pasikartos.

„Tai tikrai pasikartos. Pasaulis turi suprasti, kad Australija nėra skirta žmonėms gyventi.“

Sunkiai suvokiamos J. Clarksono įžvalgos sulaukė didžiulio socialinių tinklų vartotojų dėmesio, daugybė žmonių pasibaisėjo nederamu televizijos laidų vedėjo „humoru“.

2020 01 05 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt