trečiadienis, liepos 6 d.
J. Cordenas po aštuonerių metų palieka garsią JAV televizijos laidą „The Late Late Show“
Alfa.lt
Scanpix
Jamesas Cordenas

Britų komikas ir aktorius, tapęs JAV pokalbių laidų vedėju Jamesas Cordenas, paskelbė, kad kitais metais paliks „The Late Late Show“, skelbia BBC.

Jis tai paskelbė ketvirtadienį per CBS tinklo laidos įrašą Los Andžele, Kalifornijoje.

Cordenas, JK geriausiai žinomas iš televizijos serialų „Gavin and Stacey“, veda JAV pokalbių laidą nuo 2015 m. Kalbėdamas ketvirtadienio laidoje, jis sakė, kad tai buvo „sunkiausias sprendimas, kokį man kada nors teko priimti“.

„Niekada nemačiau [laidos] kaip savo galutinio tikslo ir niekada nenoriu, kad ši laida jokiu būdu būtų laukiama, man visada norisi mėgti ją kurti ir tikrai manau, kad po metų bus tinkamas laikas judėti į priekį ir pažiūrėti, kas ten dar gali būti“, – sakė jis.

2015 m. Cordenas perėmė vėlyvo vakaro pokalbių laidos vedėją iš komiko ir aktoriaus Craigo Fergusono.

Jis tapo populiariu vardu JAV, teikdamas žymius šou verslo apdovanojimus, tokius kaip „Tony“ ir „Grammy“ apdovanojimai.

Per „The Late Late Show“ jis pristatė tokius segmentus kaip „Drop the Mic“ ir „Carpool Karaoke“, kuriuose dalyvavo įžymybės, įskaitant dainininkę Adele ir princą Harry. Segmentai turėjo savo atskiras serijas.

J. Cordenas sakė, kad laidos vedimas pakeitė jo gyvenimą.

„Labai didžiuojuosi tuo, ką pasiekėme, tai viršijo mano drąsiausias ir didžiausias svajones“, – sakė jis.

Jis pridūrė, kad ateinančių metų šou bus „geriausi kada nors buvę metai... mes išeisime su trenksmu“.

Savo pareiškime CBS tinklo prezidentas ir generalinis direktorius George'as Cheeksas sakė: „Nuo „Crosswalk the Musical“ iki legendinės „Carpool Karaoke“ ir kiekvienos unikalios komedijos dalies, kurią pristatė, Jamesas tikrai pergalvojo daugybę vėlyvo vakaro elementų“.

„Norime, kad jis galėtų pasilikti ilgiau, bet labai didžiuojamės, kad CBS pavertė savo namais Amerikoje ir kad ši partnerystė pratęs dar vieną sezoną „The Late Late Show“.

2022 04 29 11:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt