trečiadienis, liepos 6 d.
J. Deppas įkėlė pirmąjį „TikTok“ vaizdo įrašą: sureagavo ir A. Heard
Alfa.lt
Scanpix
Johnny Deppas, Amber Heard

Amber Heard per savo atstovą spaudai stipriai reagavo į pirmąjį Johnny Deppo „TikTok“ vaizdo įrašą, kuriame aktorius teigė, kad „juda į priekį“, skelbia Mirror.co.uk.

58 metų J. Deppas praėjusią savaitę laimėjo ieškinį dėl šmeižto prieš 36 metų A. Heard ir prisijungė prie socialinės medijos platformos, kad padėkotų gerbėjams, kurie jį palaikė viso teismo proceso metu.

Per 24 valandas nuo paskyros užregistravimo socialinės žiniasklaidos platformoje jį pradėjo sekti net 6,2 mln. vartotojų.

Pirmajame savo įraše „Karibų piratų“ žvaigždė kreipėsi į savo „brangią, ištikimą ir nepajudinamą“ gerbėjų auditoriją.

„Mes buvome visur kartu, matėme viską kartu. Kartu ėjome tuo pačiu keliu. Kartu pasielgėme teisingai, nes jums rūpėjo“, – rašė jis.

„Ir dabar visi judėsime į priekį kartu. Jūs kaip visada esate mano darbdaviai ir vėl esu nusiminęs, kad negaliu pasakyti ačiū, išskyrus tiesiog ačiū. Taigi, ačiū. Mano meilė ir pagarba, JD.“

Praėjus vos devynioms valandoms po vaizdo įrašo paskelbimo, jis buvo peržiūrėtas 8,6 mln. kartų, o Johnny gavo 185 tūkst. teigiamų atsiliepimų.

Vienas vartotojas pakomentavo: „Mes visi čia su tavimi, Johnny! Džiaugiamės galėdami pamatyti, ką tu darai!“

Kitas rašė: „Johnny, tu kalbėjai už vyrus visame pasaulyje, ir tikiuosi, kad galėsime tapti atviresni apie privačius dalykus. Ačiū, broli.“

Kaip rašo „The People“, A. Heard atstovas spaudai atsakė į J. Deppo žinutę pareiškime: „Kaip J. Deppas sako, kad „juda į priekį“, moterų teisės juda atgal. Nuosprendžio žinutė smurto šeimoje aukoms yra... bijokite atsistoti ir kalbėti.“

Tai ne pirmas kartas, kai aktorė prabilo nuo teismo pabaigos. Gavusi rezultatus, ji patvirtino, kad skųs sprendimą, išplatindama tokį pareiškimą:

„Nusivylimas, kurį šiandien jaučiu, neapsakomas žodžiais. Man skauda širdį, kad kalno įrodymų vis dar nepakako, kad atsilaikyčiau prieš neproporcingą buvusio vyro galią ir įtaką.

Dar labiau nusivyliau tuo, ką šis nuosprendis reiškia kitoms moterims. Jis atsuka laikrodį atgal į laiką, kai pasisakiusi moteris gali būti viešai sugėdinta ir pažeminta. Tai grąžina idėją, kad smurtas prieš moteris turi būti vertinamas rimtai.“

Po trijų dienų svarstymo prisiekusiųjų komisija vienbalsiai nusprendė, kad A. Heard negalėjo pagrįsti savo kaltinimų J. Deppui ir kad ji žinojo, kad jos teiginiai apie piktnaudžiavimą yra klaidingi, kai ji paskelbė savo 2018 m. Washington Post esė. Dėl to J. Deppui buvo priteista 15 mln.

A. Heard priešpriešinėje byloje prieš J. Deppą laimėjo daug mažesnę pergalę – prisiekusiųjų komisija jai skyrė 2 mln.

2022 06 08 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt