antradienis, rugpjūčio 4 d.
J. Dornanas daugiau nebekurs Christiano Grėjaus vaidmens
tiesa.com

Visai neseniai pasirodė ilgai laukta trečioji filmo „50 atspalvių“ dalis, kurio pagrindinė žvaigždė – seksualusis turtuolis Christianas Grey. Vis dėlto didžiausioms kino juostos gerbėjoms teks sunerimti – ar gali būti, kad kituose filmuose jo nebepamatysime?

Ch. Grey įkūnijantis aktorius Jamie Dornonas viešai pripažino: jam tai atsibodo – Christiano jis daugiau nebevaidins.

Interviu „ITV1“ metu paklaustas, ar sutiktų vaidinti filme, jei knygų apie Christianą ir Anastasią autorė E. L. James kada sumanytų parašyti dar vieną dalį, 35-erių aktorius buvo nuoširdus: „Knygų nebėra. Erica parašė pirmąsias dvi knygas iš Christiano perspektyvos, tačiau kadangi mes minėtas scenas jau anksčiau esame vaidinę filmuose, nemanau, kad tai reikėtų daryti darkart.“

Vėliau aktorius galutinai užbaigė mintį, šitaip suduodamas kirtį visoms savo gerbėjoms: „Galbūt Erica ir toliau nuspręs rašyti, tačiau, tiesą sakant, mes su Dakota, o ypač aš, daromės tam per seni.“

Vis dėlto tai ne pirmas kartas, kai J. Dornanas teigia daugiau nebevaidinsiantis filmuose „50 atspalvių“.

2016-ųjų rugsėjį duodamas interviu „The Sun“ aktorius prasitarė, kad jis filmuose daugiau nebepasirodys. „Baigiau su „50 atspalvių“ amžiams“, – tąkart sakė jis.

„Savo mintyse aš labai greitai progresuoju. Daugybė žmonių galvoja, kad aktoriai supanašėja su savo kuriamais personažais, tačiau aš baigęs vaidinti tam tikrą herojų jį pamirštu, imuosi naujų projektų ir tuomet jaudinuosi dėl naujojo personažo“, – pasakojo J. Dornanas.

[9233]

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 02 09 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt