sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
J.Jankevičių policija nutrenkė „tazeriu“
tiesa.com

Televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius savo kailiu patyrė policijos darbo kasdienybę. Žvaigždė buvo išvoliota purve ir nutrenkta elektrošoku. Gavęs netikėtą smūgį J.Jankevičius teigė buvęs pasiruošęs atiduoti visą savo turtą, kad tik tai liautųsi.

 „Tai yra žmonės, kurie kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybe tam, kad mes būtume saugūs. Lietuvos policija, ačiū jums labai, jūs esate mūsų angelai sargai, mes niekada to nepamiršime“, – po išbandymo elektrošoku ir išvoliojimo purve sakė Justinas Jankevičius.

Tiesa, šis išbandymas buvo skirtas vienam laidos siužetui, tačiau visiškai tikras. Televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ kaip niekada daug dėmesio buvo skirta policijos darbui. Justinas Jankevičius ir berniukas Raigardas, kuris nori būti policininku, patys išbandė tikrą policijos pareigūnų patiriamą įtampą: automobilių gaudynės, ant kelio išmestas „ežys“, nusikaltėlio sulaikymas, antrankių ir elektrošoko panaudojimas – viskas tarsi iš įtempto siužeto filmo.

Justinui Jankevičiui šiame siužete teko nusikaltėlio vaidmuo, todėl jis greitai pareigūnų buvo paguldytas į purvą, o kai pasipriešino, gavo ir nemenką dozę elektrošoko. Už šį netikėtumą Justinas laidoje dėkos pareigūnui Daliui Mackėnui, tiesa, prisipažins, kad pats paprašė išbandymo „tazeriu“.

„Kai mes važiavome filmuoti šio siužeto, aš pasakiau, kad būtų faina išbandyti tą tazerį. Man sako – ar tu durnas? Ką padarė policininkai, tai jie nepranešė man, kada naudos tą tazerį. O tada aš jau buvau pasiruošęs duoti viską, užrašyti savo visą turtą...“, – įspūdingiausias filmavimo detales prisiminė vienas laidos vedėjų.

2017 03 29 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt