trečiadienis, liepos 6 d.
J. Lennono sūnus pirmą kartą atliko tėvo dainą „Imagine“: rinko paramą Ukrainai
Alfa.lt
Scanpix
Julianas Lennonas

Johno Lennono sūnus sulaužė asmeninį pažadą dainuoti ikonišką tėvo dainą, kad surinktų lėšų Ukrainos pabėgėliams. Julianas Lennonas anksčiau buvo sakęs, kad niekada neatliks dainos „Imagine“, tačiau nusprendė viešai perteikti dainą, kai jį sukrėtė „neįsivaizduojama tragedija“ dėl Rusijos karo Ukrainoje, skelbia Upworthy.

Tai pirmas kartas, kai J. Lennonas atlieka šią dainą, pranešė „USA Today“. „Kaip žmogus ir kaip atlikėjas jaučiausi priverstas reaguoti pačiu reikšmingiausiu būdu, kaip tik galiu, – instagrame rašė J. Lennonas ir paskelbė vaizdo įrašą, kuriame dainą atliko žvakių šviesoje. – Taigi šiandien pirmą kartą viešai atlikau savo tėčio dainą IMAGINE.“

J. Lennonas yra Johno ir jo pirmosios žmonos Cynthios Lennon sūnus.

Vaizdo įraše matyti, kaip J. Lennonas savo 59-ojo gimtadienio dieną dainą atlieka sėdėdamas ant kėdės, apsuptas žvakių, jam akompanuoja gitaristas Nuno Bettencourtas. Pasirodymas buvo dalis „Global Citizen“ socialinės žiniasklaidos mitingo „Stand Up For Ukraine“, kurio metu renkami pinigai Ukrainai ir Ukrainos pabėgėliams, dalis.

J. Lennonas teigė, kad turėjo rimtą priežastį pakeisti savo poziciją nedainuoti savo tėčio dainos. „Kodėl dabar, po tiek metų? Visada sakiau, kad vienintelis kartas, kai galvočiau dainuoti „Imagine“, būtų tada, kai tai būtų „pasaulio pabaiga“, – rašė jis ir pridūrė, kad daina yra labai įkvepianti.

„Jo tekstai atspindi mūsų kolektyvinį taikos troškimą visame pasaulyje, nes šioje dainoje mes esame perkeliami į erdvę, kur meilė ir bendrumas tampa mūsų realybe, jei tik trumpam... Daina atspindi šviesą tunelio pabaigoje. Tunelis, kurio mes visi tikimės...“ – rašė jis.

2022 04 13 16:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt