ketvirtadienis, gegužės 19 d.
J. Leonavičiūtė erotiška fotografija skatina mylėti savo kūną
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Jolanta Leonavičiūtė

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė pasidalijo kadru iš erošikos fotosesijos. Žinoma moteris šia nuotrauka skatina savo sekėjus nebijoti savo kūno ir jį pamilti.

Pikantiška nuotrauka J. Leonavičiūtė pasidalijo instagrame.

„Dauguma mūsų gimė kultūroje, kur nekęsti savo kūno yra normalu. Vietoj to, kad mylėtį jį, kalbėti negatyviai apie kūną, dažnai net gi nepadėkoti už komplimentus, būti nedėkingiems, nesidžiaugit tuom, ką turime yra normalu. Nerodyti, bet slėpti. Lyg tai būtų didžiausia žmonijos nuodėmė turėti kūną. Neleidžiant mėgautis savo natūraliu, gamtos duotu kostiumu be pagiežos, įžeidinėjimų. Tai tarsi taisyklė, kurią privalom užkraut ant savęs lyg sunkią naštą, jausti gėdą dėl savo kūno. Kaip liūdna vis gi.

Ar neprisimenat, kaip gražu yra stebėti mažus vaikus, kaip jie džiaugiasi savimi, savo oda, savo tikrumu, natūralumu. Bet tik tol, kol visuomenė pradeda primetinėt gėdos normas ir pakeičia požiūrį.

Mes visi nusipelnėm didžiuotis savo kūnais. Būti ir jaustis laisvais savo kūne„, – socialiniame tinkle skelbė kūno rengybos trenerė.

Tai ne pirmas kartas, kai J. Leonavičiūtė dalijasi erotiškais kadrais. Kelionių metu ar tiesiog išvykusi į Lietuvos pajūrį žinoma moteris surengia itin atviras fotosesijas.

2021 10 01 14:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt