trečiadienis, liepos 6 d.
J. Leonavičiūtė įsiamžino su mylimuoju: atliko sudėtingą jogos pozą
Alfa.lt
Facebook
Jolanta Leonavičiūtė su mylimuoju

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė šiuo metu kartu su Vytautu Pilkausku atostogauja Tailande. Garsi moteris Tailande ne tik užsiima sportu, bet ir dalijasi aktyvių atostogų akimirkomis.

Šįkart J. Leonavičiūtė nusifotografavo su mylimuoju. Sportininkė su vyru pozavo vandenyje, kur atliko sudėtingą jogos pozą.

Fotografija J. Leonavičiūtė pasidalijo instagrame. „Čia yra magija“, – prie nuotraukos rašė kūno rengybos trenerė.

Alfa.lt neseniai skelbė, kad Tailande atostogaujanti J. Leonavičiūtė surengė pikantišką fotosesiją. Žinoma moteris nepabijojo gamtoje apsinuoginti, o surengtos atviros fotosesijos kadrais pasidalijo su savo sekėjais.

„Ryšys su gamta. Visada stiprus ir gražus“, – prie nuotraukos rašė sportininkė. J. Leonavičiūtė be drabužių pozavo atsigulusi prie krioklio.

J. Leonavičiūtė pasidalijo dar vienu kadru iš kalnų ir nuotraukos prieraše kalbėjo apie įvaizdžio kūrimą socialiniuose tinkluose.

„Visą gyvenimą žmonės bando kontroliuoti jūsų gyvenimą. Kaip rengtis, ką pirkti, kokią profesiją rinktis, kokią nuomonę turėti, kokios ne, kada šypsotis, su kuo draugauti ir t. t. Kitaip tariant – įvaizdžio įkaitai. Įvaizdis, kuris pasakys, ar esi „geras, ar blogas“.

O jei dar paliestume socialinius tinklus... jei kažkuo nesidaliji ar nediskutuoji, tave bandys priskirti prie įvaizdžio neatitinkančio asmens.

Pasaulyje visada buvo ir bus negražių, skaudžių, blogų dalykų. Bet tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip tą informaciją perfiltruojame per save. Jei 10 žmonių iš eilės elgiasi vienaip, mums nebūtina būti 11-tam, kad transliuotume ir VĖL tą pačią informaciją.

Na ir pabaigoje. Kad ir koks pasaulis aplink, mes, aš turiu teisę šypsotis. Turiu teisę mylėti ir skleisti tik tai, kas gražu mūsų sielai bei kūnui.

Gražaus ir ramaus sekmadienio“, – socialiniame tinkle skelbė J. Leonavičiūtė.

2022 04 26 18:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt