pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
J. Leonavičiūtė iškritikavo mokslininkų paskelbtus omikron simptomus: visi skausmai „nurašomi“ atmainoms
Alfa.lt
Socialiniai tinklai
Jolanta Leonavičiūtė

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė viešojoje erdvėje dažnai pasisako apie koronavirusą, karantino ribojimus ir vakcinas. Šįkart žinoma moteris prakalbo apie omikron atmainą ir jos simptomus.

Savo mintimis J. Leonavičiūtė pasidalijo feisbuke.

„Panašu, kad sergant pasireiškia nosies užgulimas ir gerklės skausmas“, – antradienį laidoje teigė mokslininkas ir pridūrė, kad „šiam sindromui labai būdinga mialgija, t. y. raumenų skausmas, ypač nugaros srityje, ir niekas nežino, kodėl taip yra“.

Taip apibūdina omikrono simptomus.

Na, lai dar daugiau žmonių gyvenimo dienas leidžia namie, sėdėdami, gulėdami su minimaliu fiziniu aktyvumu. Tai nugarytę susuks taip, kad visas atmainas pradės kaltint...

Kaip matom, siekiama vis labiau apriboti žmogaus judėjimą. O judėjimo stoka, fizinio krūvio nebuvimas, darbas susirietus sukelia labai jau didelius fizinius ir emocinius negalavimus. Deja, beveik visi šie skausmai lengva ranka po truputį nurašomi atmainoms.

Belieka laukti, kada menstruaciniai pojūčiai taps būsimos omega atmainos simptomu...“ – socialiniame tinkle skelbė J. Leonavičiūtė.

2021 12 21 18:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt