ketvirtadienis, gegužės 19 d.
J. Leonavičiūtė išvyko atostogauti į Lenkiją: čia jautiesi žmogumi, o ne skiepijimo biologiniu subjektu
Alfa.lt
Instagram
Jolanta Leonavičiūtė

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė neseniai išvyko atostogauti į Lenkiją. Žinoma moteris socialiniuose tinkluose dalijasi ne tik erotiškais kelionės kadrais, bet ir mintimis apie karantino situaciją kaimyninėje šalyje.

Pasak J. Leonavičiūtės, Lenkijoje karantino ribojimai daug švelnesni.

„The only real prison is fear, and the only real freedom is freedom from fear“ (liet. Vienintelis kalėjimas yra baimė ir vienintelė laisvė yra laisvė nuo baimės).

Arba kitaip – langas už baimės ribų.

Lenkija. Nors ir turi savų konservatyvių žmonijos kontrolės priemonių, bet kas liečia visą tą koroninį chaosą bei fašistines ideologijas, taikomas Lietuvoje, labai laisva šalis.

Niekas netikrina (net neįdomu), ar bobutė turi žalią „avinėlio popierėlį“. Jokių „saugaus“ atstumo laikymosi, jokių prievartinių antsnukių. Jautiesi žmogumi, o ne skiepijimo biologiniu subjektu.

Ir priedas... nors lenkai savaip keisti, čia maistas pigesnis, kainos vos ne dukart mažesnės, gamtos įvairovė įspūdinga. Taigi, jei kas turit galimybių, lėkit ten apsipirkt, pasigrožėt kalnų ramybe ir pasijusti žmogumi, o ne barkodu“, – feisbuke rašė J. Leonavičiūtė ir pasidalijo atostogų nuotrauka.

Praėjusią savaitę moteris su savo sekėjais pasidalijo erotiškais kadrais iš Lenkijoje esančių Tatrų kalnų. „Harmonijoje su gamta“, – prie nuotraukos rašė J. Leonavičiūtė.

2021 09 21 17:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt