trečiadienis, liepos 6 d.
J. Leonavičiūtė Tailande nesigėdija: parodė pikantiškos fotosesijos kadrus
Alfa.lt
Organizatoriai
Jolanta Leonavičiūtė

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė šiuo metu vieši saulėtame Tailande. Žinoma moteris nepabijojo gamtoje apsinuoginti, o surengtos atviros fotosesijos kadrais pasidalijo su savo sekėjais.

Pikantiškas nuotraukas J. Leonavičiūtė paskelbė instagrame, kur turi beveik 50 tūkst. sekėjų.

„Ryšys su gamta. Visada stiprus ir gražus“, – prie nuotraukos rašė sportininkė. J. Leonavičiūtė be drabužių pozavo atsigulusi prie krioklio.

Sekmadienį J. Leonavičiūtė pasidalijo dar vienu kadru iš kalnų ir nuotraukos prieraše kalbėjo apie įvaizdžio kūrimą socialiniuose tinkluose.

„Visą gyvenimą žmonės bando kontroliuoti jūsų gyvenimą. Kaip rengtis, ką pirkti, kokią profesiją rinktis, kokią nuomonę turėti, kokios ne, kada šypsotis, su kuo draugauti ir t. t. Arba kitaip tariant – įvaizdžio įkaitai. Įvaizdis, kuris pasakys, ar esi „geras, ar blogas“.

O jei dar paliestume socialinius tinklus... jei kažkuo nesidalini ar nediskutuoji, tave bandys priskirti prie įvaizdžio neatitinkančio asmens.

Pasaulyje visada buvo ir bus negražių, skaudžių, blogų dalykų. Bet tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip tą informaciją perfiltruojame per save. Jei 10 žmonių iš eilės elgiasi vienaip, mums nebūtina būti 11-tu, kad transliuotume ir VĖL tą pačią informaciją.

Na ir pabaigoje. Kad ir koks pasaulis aplink, mes, aš turiu teisę šypsotis. Turiu teisę mylėti ir skleisti tik tai, kas gražu mūsų sielai bei kūnui.

Gražaus ir ramaus sekmadienio“, – socialiniame tinkle skelbė J. Leonavičiūtė.

2022 04 22 16:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt