ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
J. Lopez 53-iąjį gimtadienį atšventė Paryžiuje kartu su B. Afflecku
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas ir Jennifer Lopez

Su gimtadieniu, Jennifer Lopez! Dainininkei sekmadienį sukako 53-eji ir ji šventė savo ypatingą dieną mėgaudamasi romantišku pasivaikščiojimu Paryžiuje su savo naujuoju vyru Benu Afflecku, skelbia Pagesix.

Jaunavedžiai atrodė puikiai, kai sekmadienį buvo pastebėti vaikščiojantys priešais Karuselio Triumfo arką ir Luvro kiemą.

Dainininkė, kuri sekmadienį taip pat pristatė savo naująjį produktą „JLo Body“, vilkėjo nuostabia raudona suknele su iškirpte. Įvaizdį ji papildė derančia rankine ir aukštakulniais.

49 metų B. Affleckas laikėsi elegantiško kasdieniško įvaizdžio, dėvėjo tamsias kelnes ir mėlynus užsegamus marškinius.

Pranešama, kad J. Lopez ir B. Affleckas apsistojo Eliziejaus laukuose esančiame viešbutyje „Hôtel de Crillon“, kuriame yra garsus mados rajonas prie dešiniojo Senos kranto.

Šaltinis pasakojo, kad pora vaikščiojo per Jardin des Tuileries, užsuko į restoraną „LouLou Paris“ papietauti ir apžiūrėjo naują „Dior“ saloną-parodų salę, pavadintą „La Galerie Dior“.

Vieną naktį sutuoktiniai taip pat mėgavosi romantiška vakariene mieste. Jie vakarieniavo restorane ant stogo „Plénitude“, esančiame „Cheval Blanc“ viešbutyje, o pakeliui namo užsuko ledų.

Romantiška kelionė įvyko po poros vestuvių Las Vegase liepos 16 d.

2022 07 25 14:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt