ketvirtadienis, kovo 4 d.
J. Lopez atskleidė su sužadėtiniu lankiusi terapiją: tai padėjo mūsų santykiams
Alfa.lt

Jennifer Lopez atskleidė, kad su sužadėtiniu Alexu Rodriguezu karantine lankė terapiją, skelbia Dailymail.

Dainininkė teigė, kad konsultavimas buvo naudingas jų beveik 4 metus trunkantiems santykiams. „Mes turime dirbti su savimi. Lankėme terapiją. Manau, kad tai labai padėjo mūsų santykiams“, - pasakojo J. Lopez.

Jennifer interviu pasirodė, kai Dailymail atskleidė, kad teisėjas išmetė A. Rodriguezo prašymą pareikšti įtarimus dėl reketo ir turto grobstymo per 50 milijonų JAV dolerių teismo mūšį su savo buvusiu svainiu.

Interviu atlikėja pasakojo sulėtinusi gyvenimo ritmą, kai prasidėjo pandemija. Įdomu tai, kad nors J. Lopez ilgėjosi savo dienų prieš pandemiją, jos sužadėtinis priėmė tempo pasikeitimą.

„Aš pasiilgau kurti ir bėgti. Tačiau Alexas sakė, kad jam labai patinka būti namuose, kalbėtis per “Zoom", jam patinka, kad vaikai ir aš visada namuose", - teigė dainininkė. 

Tuo metu, kai kilo sveikatos krizė, J. Lopez taip pat planavo savo ištaigingas vestuves ir pandemija privertė vestuvių šventę atidėti.

„Mes planavome mėnesių mėnesius ir tai turėjo vykti užsienyje. Galbūt dar netinkamas laikas. Pradedi galvoti apie visa tai - kaip iš tikrųjų viskam yra savas laikas“, - pridūrė atlikėja.

2021 02 11 18:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt