ketvirtadienis, gegužės 6 d.
J. Lopez ir A. Rodriguezas oficialiai skiriasi
Alfa.lt

Neseniai sklido kalbos, kad garsioji pora Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas suka skirtingais keliais. Tuo metu sužadėtiniai kalbas neigė ir sakė, kad stengiasi dėl savo santykių. Vis dėlto pora šiuo metu nutraukė tylą ir pripažino, kad atšaukė sužadėtuves.

Komentaru apie skyrybas sužadėtiniai pasidalijo su portalu Today.

„Mes suvokėme, kad geriau sutariame kaip draugai ir stengiamės jais likti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą mūsų versle ir projektuose. Vienas kitam linkime geriausio, taip pat ir vaikams. Ačiū tiems, kurie palaiko“, – rašoma oficialiame pranešime.

Kalbos apie sužadėtinių skyrybas pradėjo sklisti kovo mėnesį, tačiau tuomet J. Lopez ir A. Rodriguezas teigė, kad neatšaukė sužadėtuvių ir vis dar yra kartu.

„Jie turėjo problemų prieš J. Lopez išvykstant į Dominikos Respubliką. Vaidyba filme viską tik pablogino, nes jie negalėjo matyti vienas kito gyvai. Bet jie myli vienas kitą ir nori dirbti dėl santykių“, – tuo metu teigė šaltinis.

J. Lopez, kuri šiuo metu vaidina filme „Shotgun Wedding“ Dominikos Respublikoje, ir A. Rodriquezas susižadėjo Bahamuose 2019 m.

Praėjusiais metais pora laiką leido namuose su vaikais.

2021 04 16 08:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt