trečiadienis, liepos 6 d.
J. Lopez ir B. Affleckas susižadėjo?
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas ir Jennifer Lopez

Ketvirtadienį paskelbtoje naujoje paparacų nuotraukoje Jennifer Lopez pakurstė gandus apie sužadėtuves, skelbia Pagesix.

52 metų dainininkė buvo pastebėta Los Andžele kartu su savo 14-mete dukra Emme perkančios baldus.

J. Lopez išvykai buvo pasipuošusi plačia suknele ir dideliais saulės akiniais. Ant garsenybės bevardžio piršto buvo pastebėtas įspūdingas žiedas.

Vos prieš du mėnesius J. Lopez lankėsi savo naujojo filmo „Marry Me“ reklaminiame ture, kuriame ji pasakojo apie savo atgimusią meilę Benui Affleckui.

Kino žvaigždė sakė laidų vedėjai Ellen DeGeneres, kad ji „niekada neįsivaizdavo“, jog vėl užmegs santykius su B. Afflecku, tačiau pridūrė: „Tai gražus dalykas.“

J. Lopez ir 49 metų B. Affleckas prieš du dešimtmečius vos nežengė prie altoriaus, kai pora buvo susižadėjusi pirmą kartą.

Tačiau 2004 m. jie išsiskyrė, kai žiniasklaidos dėmesys porai tapo per didelis.

J. Lopez 2004 m. birželį susituokė su Marcu Anthony, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų: dvynių Emme ir Maxo, gimusių 2008 m.

2005 m. birželį B. Affleckas susituokė su Jennifer Garner ir su aktore susilaukė trijų vaikų: Violet, Seraphinos ir Sam.

Tačiau J. Lopez ir B. Affleckas vėl susitiko 2021 m. balandį, kai dainininkė nutraukė sužadėtuves su MLB superžvaigžde Alexu Rodriguezu.

2022 04 08 13:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt