šeštadienis, sausio 16 d.
J. Lopez paaiškino, kas yra „paslaptingas vyras“ jos asmenukėje
Alfa.lt

Dainininkė Jannifer Lopez atskleidė, kas yra „paslaptingas vyras“ jos asmenukėje, kuria instagrame pasidalijo praėjusią savaitę, skelbia People.

Daugelis atlikėjos gerbėjų turėjo klausimų apie naują J. Lopez nuotrauką, todėl atlikėja sureagavo ir paaiškino situaciją.

Po to, kai pasaulinio garso žvaigždė grįžusi iš sporto klubo nusifotografavo prie veidrodžio ir nuotrauką paskelbė instagrame, gerbėjai greit pastebėjo tolumoje esantį vyrą su apsaugine kauke ir pradėjo spėlioti, kas jis.

If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you… #CamoFriday #niyamasol ???? pic.twitter.com/yw3SDkrrU1

— jlo (@JLo) May 15, 2020

Dainininkė penktadienį dalyvavo pokalbių šou „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“ ir paaiškino, kad vyras, kuris matosi nuotraukoje, kalbėjo su jos sužadėtiniu Alexu Rodriguezu per „Zoom“ programėlę.

„Tai buvo “Zoom"!", - sakė atlikėja, kai Jimmy Fallonas paklausė apie nuotrauką. Moteris taip pat pridūrė, kad savo namuose neturi sporto klubo, todėl ji sportavo garaže, kur ir įvyko Zoom skambutis.

„Jis yra nekilnojamo turto agentas“, - atskleidė J. Lopez.

Anksčiau praėjusią savaitę artimas šaltinis atskleidė People, kad tai ir buvo Zoom pokalbis, kurį netyčia užfiksavo J. Lopez asmenukėje.

„J. Lopez ir Alexas yra prisirišę prie biuro erdvės. Kai jie turi susitikimą Zoom programėlėje, tai įjungia dideliame ekrane“, - sakė šaltinis.

„Galima pastebėti Alexo ranką nuotraukoje. Vyras nuotraukoje yra verslo partneris, su kuriuo jie kalbėjo per Zoom, pokalbį įsijungę dideliame ekrane. Alexo ranka uždengia vyro veidą, todėl tai atrodo kaip kaukė, tačiau vyras nedėvi kaukės“, - paaiškino šaltinis.

J. Lopez kartu su sužadėtiniu ir vaikais izoliuojasi savo namuose Floridoje. J. Lopez neseniai atskleidė, kad išgyventi šį keistą ir sudėtingą laikotarpį jai padeda meditacija ir malda.

„Aš leidžiu viskam pailsėji - savo plaukams, kurie per 20 metų tapo labai pažeisti, savo nagams, ir apskritai daugiau savim rūpinuosi“, - pasakojo atlikėja.

„Iš pradžių tai buvo smagu - rengtis patogiai ir būti susivėlusi, tačiau vėliau pradedi jaustis netvarkingai. Aš manau, kad labai svarbu atsikelti, turėti rutiną, sportuoti, daugiau rūpintis savo oda ir naudotis šiuo laiku, kad taptume geresni“, - pridūrė žvaigždė.

2020 05 25 14:59
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt