trečiadienis, liepos 6 d.
J. Pinkett Smith pripažino: nenorėjau tekėti už Willo
Alfa.lt
Scanpix
Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith prisipažino, kad ji „tikrai nenorėjo tekėti“ už Willo Smitho, skelbia Nypost.

Garsenybė atskleidė, kad „verkė eidama prie altoriaus“ prieš prisiekdama amžiną meilę W. Smithui Naujųjų metų vakarą 1997 m.

„Aš jaučiau didelį spaudimą, žinote, būdama jauna aktore, aš tuo metu laukiausi ir nežinojau, ką daryti, – pasakojo J. P. Smith feisbuko pokalbių laidoje „Raudonojo stalo pokalbiai“. – Aš niekada nenorėjau tekėti“, – teigė ji.

2018 m. nufilmuotoje laidos ištraukoje garsenybė prisiminė savo mamą Adrienne Banfield-Norris, kuri „vertė“ ją ir W. Smithą susituokti, kai J. P. Smith laukėsi pirmagimio sūnaus Jadeno.

„Aš tikrai nenorėjau tekėti“, – atviravo garsenybė, sėdėdama prie stalo kartu su savo mama, W. Smithu ir jų dukra Willow.

„Mes susituokėme dėl to, kad mano mama verkė“, – paaiškino ji.

„Tai vyko, kai mano mama pasakė: turite susituokti, pakalbėkime apie tai. Šis pareiškimas privertė Jados mamą prisipažinti: „Aš prisimenu, kad buvau dėl to tikra ir norėjau, kad jūs susituoktumėte“, – sakė A. Banfield-Norris.

A. Banfield-Norris buvo 18 metų, kai ji susilaukė Jados ir ištekėjo už jos tėvo Robsolo Pinketto.

„Aš prisimenu, kai norėjau, kad tu su Willu susituoktum, bet neprisimenu tavo atsisakymo tai daryti. Prisimenu, kad tau nepatiko vestuvių idėja, bet ne pati santuoka“, – sakė A. Banfield-Norris.

Jada ir Willas susituokė gotikinio stiliaus Cloisters pilyje jos gimtojo miesto Baltimorės, Merilando valstijoje, priemiestyje. Ir, nepaisydama vaizdingos vietos, J. Pinkett Smith ir jos mama pripažino, kad ceremonija nebuvo įspūdinga.

„Vestuvės buvo siaubingos. Jada tuo metu sirgo, ji buvo labai nepatenkinta. Ji su niekuo nebendradarbiavo“, – pasakojo garsenybės mama.

J. Pinkett Smith pritarė: „Aš buvau tokia nusiminusi dėl vestuvių. Aš taip pykau, kad verkiau eidama prie altoriaus. Verkiau visą tą kelią“, – pasakojo ji.

W. Smithas vestuvių dieną buvo teigiamai nusiteikęs. Aktorius pasakojo, kad visą gyvenimą svajojo apie santuoką ir šeimą. „Nuo tada, kai man buvo 5 metai, įsivaizdavau, kokia bus mano šeima“, – teigė jis.

2022 04 11 16:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt