sekmadienis, lapkričio 28 d.
J. Smoriginas prabilo apie patirtas apgavystes nusipirkus stebuklus darančius daiktus: tai smegenų plovimas
Alfa.lt

Šį vakarą TV3 laida „Prieš srovę“ pasakos istorijas, kuriomis sunku patikėti. „Stebuklingi“ kilimėliai, akiniai, lovos ir net dantų pastos, tai daiktai, pasak nukentėjusių, turėję be vaistų pagalbos išgydyti net sunkiai pagydomas ligas.

„Ar yra jums taip nutikę, kad ligai užklupus, jūs užsimerkę slapčia pasvajojote – ech, jei turėčiau burtų lazdelę – būčiau vėl sveikas kaip ridikas, be vaistų ar sudėtingų operacijų... vos mostelėjus burtų lazdele“, – sako laidos vedėja Audrė Kudabienė ir kelia į viešumą istorijas apie neva stebuklingai pagydančius daiktus. Kurie, dažniausiai, kainuoja labai nemažus pinigus.

„Prieš srovę“ laidos pašnekovė Anastasija, kaip ir daugelis, susiviliojo pasiūlymu įsigyti stebuklus darantį kilimėlį, nes jaučia sunkius sąnarių skausmus. Visą gyvenimą, Anastasija galvojo, jog stebuklai vyksta tik pasakose, o ligas gali išgydyti tik mokslus baigę gydytojai, bet vieną dieną, prieš dvejus metus tvirta Anastasijos nuomonė susvyravo, kai ji pravėrė vienos paslaptingos firmos duris. Iškaba skelbė, kad čia, turintiems sveikatos bėdų siūlomi nemokami masažai. „Amžių pragyvenau ir žinojau, kad nemokamas sūris tik pelėkautuose būna, bet jie, tie pardavėjai, mane taip maloniai sutiko, taip gražiai kalbėjo, kokiomis sveikatos bėdomis skundžiuosi klausinėjo“, - pasakoja moteris. Tačiau, galiausiai Anastasija liko nukentėjusi.

Laidoje kalbės ir garsus choreografas, buvęs baleto šokėjas Jurijus Smoriginas, kuris pasakos apie tai, kad tokių situacijų jo gyvenime buvo ne viena, kai tikėjo netikrais pažadais perkant stebuklus darančius daiktus bei dalinosi savo įžvalgomis apie melagingai sukurtą prekių naudingumą sveikatai: „Galima sakyti tai įtaiga, smegenų plovimas“, – teigia Jurijus Smoriginas.

Kita nukentėjusi Marytė, taip pat buvo suviliota nemokamais masažais, kurių metu pati nepajuto, kaip iš paskutinių santaupų prisipirko tūkstančius eurų kainuojančių, niekam šiandien nebereikalingų daiktų.

Daugiau istorijų ir stebuklus žadančią įmonę žiūrėkite šiandien 19.30 val. per TV3.

2020 10 27 16:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt