šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
J. Statkevičius Lietuvoje sukėlė nematytą skandalą
tiesa.com

Juozui Statkevičiui besiruošiant savo jubiliejinės kolekcijos pristatymui, Lietuvos spauda nenustoja ūžti apie vieną po kito kylančius su dizaineriu susijusius skandalus. Pirmadienį, propagandiniame leidinyje „Sputnik Litva” pasirodęs „išskritinis” dizainerio interviu iš koto išmušė net patį Andrių Tapiną.

„Atvipo žandikaulis. Išskirtinis Juozas Statkevicius interviu Kremliaus propagandos portalui „Sputnik”. Ir turinys, sumišęs su skrandžio sultimis.

Apmokamas kremlinis vatnikas nesugebėtų taip apvemti Lietuvos kaip šita mūsų medaliais apdovanota žvaigždė, rengianti jubiliejinius šou.

„Aplink mus tik priešai. Lenkai priešai, rusai priešai, latviai priešai”, „Rusija mano mylima šalis, dievinu Rusiją”, „Tai, kas vyksta Lietuvoje, neįmanoma kentėti”, „Lietuviška propaganda visiška kvaila”, „Padėtis Lietuvoje pasikeis tik tada, kai pasikeis visa valdžia įskaitant prezidentą”.

Juozai, tu esi skuduras. Ir kaip paprastas, drėgnas skuduras net nesupranti, kad į tave valosi purvini kerziniai batai. Galbūt jeigu į tavo lapkričio šou nesusirinks pakankamai žmonių, pagaliau išvažiuosi į Rusiją, kur esi taip vertinamas ir turi tiek draugų. Tik mokesčių prieš išvažiuodamas nepamiršk susimokėti.

Juozai, dar mintis - jeigu jau reiks bėgti tau iš Lietuvos, gal į Čečėniją? Būtum asmeninis Ramzano dizaineris. O kas planuojat eiti į jo šou pagalvokit - ar tikrai verta?”, - asmeninėje „Facebook” paskyroje pasipiktinimą liejo A.Tapinas.

[8756] 

Šis A.Tapino įrašas sulaukė daugiau nei septynių tūkstančių „patinka” paspaudimų, juo pasidalinta daugiau nei 500 kartų.

Tuo tarpu su Delfi.lt pasidalintame komentare pats dizaineris sakė:

„Brangieji, bet jūs ir pradėjote ta kipišą! Aš menininkas, ir keista, kad bet koks mano žodelis kiekvienas pirstelėjimas yra gaudomas ir išverčiamas kaip kam reikalinga! Jūs juk nerašysite, kad aš myliu savo šalį? Ir darau viską tik dėl Lietuvos! Dirbu stengiuos labai! bet jūs gi norėdami užsidirbti, kas suprantama, priskaldot iš degtuko vežimą, o po to, žinoma, atsiranda, kas pasinaudoja! Mažiau kreipkite dėmesio į menininkų sapaliones! Kurios, kaip matau, gali būti panaudotos! Aš tai nelabai suprantu, kas čia vyksta. Dirbu toliau,”, - Delfi.lt sakė J.Statkevičius.

[8754] 

Tuo tarpu pirmadienį pasirodžiusioje LNK laidoje su Indre Stonkuviene J. Statkevičius sakė, kad jam nuolat tenka susidurti su pavyduoliais. Prieš beveik šešerius metus dizaineriui buvo skirtas garbės ordinas „Už nuopelnus Lietuvai”. Dėl kai kurių aštrių jo pasisakymų neretas viešas asmuo garsiai piktinosi, kad ordiną turinčiam menininkui taip kalbėti nevertėtų.

„Šlovė ir pinigai yra du skirtingi dalykai. Ordiną gavau, bet suprantat, visi man sako, kad aš nedėkingas kiaulė ir nepatenkintas. Visai ne ordinas svarbu”, - kalbėjo J.Statkevičius.

2017 10 24 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt