sekmadienis, rugsėjo 20 d.
J. Statkevičius: visi norėtų mane matyti pasenusį, pavargusį, bet manęs nepaimsite
tiesa.com
LNK
Juozas Statkevičius

„Aš visada sakau: nesvarbu, kas, svarbu, kad mano nuotrauka pirmame puslapyje. Kokių tik dalykų apie save neišgirstu: kad esu toks anoks, visas persiūtas. Man tas taip neįdomu... Pasakysiu – mane tai veikia kaip telefono įkrovimas. Aš kaip dirbau savo darbus, taip dirbu. Ir knygą išleidau storiausią, ir dar vieną netrukus išleisiu, ir naujų kvepalų porcija bus. Vėl visi sakys, kad Statkevičius giriasi. Kuo daugiau jūs mane peikiate, tuo aš daugiau darbų padarau“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, kaip visada nevyniodamas žodžių į vatą, rėš dizaineris Juozas Statkevičius.

Ko jau ko, tačiau teatrališkumo, gebėjimo aštriai ir taikliai kirsti žodžiais, kūrybiškumo ir charizmos garsiausiam Lietuvos dizaineriui Juozui Statkevičiui nestinga. Nieko stebėtino: vieni Juozo neapkenčia, kiti dievina, tačiau abejingų jam net labai norėdami, ko gero, nerastumėte.

Susitikimui prieš interviu Juozas pakvies į kiek neįprastą vietą – ant ledo. „Čiuožti išmokau dar vaikystėje ant užšalusios Neries upės. Jau tuomet į eilę rikiuodavau kiemo mergaites, o tam, kad visos atrodytų vienodo ūgio, į jų kepures pridėdavau sniego“, – pasakoja Juozas. 

Dizaineris čiuožti moka puikiai. Juozas ant ledo – simboliška. Pasiskaičius komentarus po pranešimais, iš tiesų gali pasirodyti, kad pamatęs ant ledo likusį Juozą pasidžiaugtų ne vienas lietuvis.

„Žmonės taip pavydi, kad aš sportuoju, kad sveikai valgau, kad aš dirbu.... Aišku, visi norėtų matyti, kad pasenau, pavargau, kad esu kaip koks senis... O aš kaip geležinis Feliksas. Manęs nepaimsite!“ – teigs dizaineris.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.00 val. tik per LNK.

2019 11 18 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt