ketvirtadienis, gegužės 6 d.
J. Travolta apie žmonos mirtį: sielvartas yra labai privatus
Alfa.lt

Johnas Travolta sakė, kad liūdesys po jo žmonos Kelly Preston mirties „buvo asmeniška, privati kelionė“, skelbia People.

67 metų aktorius pasidalijo, ką išmoko po K. Preston mirties 2020 m. nuo krūties vėžio.

„Aš išmokau, kad gedėti dėl kažko, gyventi sielvarte yra labai asmeniška. Gedulas yra asmeniškas, ir rasti savo kelią yra tai, kas veda prie gijimo. Kiekvieno kelionė skiriasi“, – sakė J. Travolta.

„Svarbiausias dalykas, ką galima padaryti, kad padėtume žmonėms, yra duoti jiems laiko ir nekomplikuoti jų kelionės su savąja. Įsivaizduokite, jeigu prarastumėte kažką ir per laidotuves liūdėtumėte, prieitų kitas, dar liūdnesnis žmogus, tuomet jūsų gedului nebūtų vietos.

Tai tampa dviem laivais, kurie kartu nyra į dugną. Tai mano patirtis. Malonu yra turėti kažką šalia, tačiau kartais tai tampa pagalba kitam vietoje bandymo nugalėti praradimo ir sielvarto jausmą“, – pasakojo aktorius.

„Neįsivaizduojate, kiek žmonių priėjo prie manęs. Po to aš jaučiausi prisotintas kitų skausmo ir nežinojau, ką daryti. Pirmas dalykas, ką turėtumėte daryti išgyvendami gedulą, tai eiti kažkur, kur tikrai galėsite tai išjausti be trukdžių“, – pridūrė J. Travolta.

Aktorius gedi savo žmonos kartu su vaikais Ella ir Benu. J. Travolta ir K. Preston taip pat augino sūnų Jettą, kuris būdamas 16 metų mirė 2009 m.

2021 04 22 18:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt