pirmadienis, lapkričio 30 d.
J. Žižės konkurso kulminacija: viešas atsiprašymas ir atsitraukimas nuo soc. tinklų
Alfa.lt

Kurį laiką žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose netyla kalbos apie naują influencerės Julijos Žižės konkursą. Visai neseniai išpopuliarėjus šiam konkursui, daugelis sudvejojo jo skaidrumu ir įžvelgė paslėptą reklamą, kuria perkami sekėjai. Nors J. Žižė gynė savo poziciją, konkursui pasibaigus žinoma moteris viešai atsiprašė.

Atsiprašymo vaizdo įrašą J. Žižė patalpino instagrame.

„Ši savaitė buvo beprotiškai sunki ir mano šeimai, ir man. Bet, aišku, prisiimu visą atsakomybę ir visą kaltę dėl konkurso metu padarytų klaidų. Labiausiai atsiprašau savo kolegų dėl ne iki galo aiškių taisyklių ir, aišku, savo sekėjų dėl neatskleistų ketinimų. Džiaugiuosi bent tiek, kad pavyko išrinkti laimėtojus ir kad prizai keliauja pas juos. 

Kas liečia prizus, tai dėl krūtinės korekcijos ir didinimo operacijos, aš jokiais būdais nenoriu, kad jūs priimtumėte klaidingai mano nuomonę dėl šio prizo pasirinkimo. Tai nėra „pasigražink savo išvaizdą nemokamai“, tai yra „pagalba moteriai“ prizas.

Ir dėl visų jūsų komentarų man yra be proto sunku. Mano šeimai irgi. Mums be proto sunku. Manau, kad pats geriausias būdas dabar ir geriausias sprendimas šiai akimirkai – tiek mano šeimos, tiek mano sekėjų atžvilgiu – yra mano pasitraukimas iš socialinės medijos veiklos kuriam laikui. 

Ir apmąstyti viską, kas įvyko su šia situacija ir pabūti, skirti daugiau laiko savo šeimai. Ačiū išties, ačiū visiems, kurie mane palaikėte ir dar kartą visų atsiprašau“, - kalbėjo žinoma moteris.

View this post on Instagram

A post shared by J U L I J A Ž I Ž Ė (@julija_zize) on

Alfa.lt primena, kad prasidėjus konkursui, pirmasis jį sukritikavo Naglis Bierancas. Žinomas vyras teigė, kad tokiuose konkursuose visas dėmesys atitenka prekės ženklui, o ne asmeniškai influenceriui, nes prekės ženklas už jį moka, o influenceris žymi reklamą, ko šiuo atveju nėra daroma.

„Taigi, kas negerai su J. Žižės konkursėliu? Ponia sugalvojo strategiją, nukopijuotą nuo rusų, kuri, beje, buvo stipriai kritikuojama, kaip „oficialiai“ nusipirkti sekėjų ir pasikelti savo reitingus apsimetant nuoširdžiu dovanotoju", - instagrame neseniai kalbėjo N. Bierancas. 

2020 10 22 12:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt