trečiadienis, liepos 8 d.
Jaukiausi pubai Londone
tiesa.com

Šaltaisiais metų mėnesiais vis daugiau žmonių savo laisvą laiką nori praleisti šiltuose namuose, susisukę į antklodę ir gurkšnodami šiltą arbatą. Tačiau toks laiko praleidimo būdas greitai atsibosta ir norisi išlėkti į miestą. Tačiau kur susitikti su draugais, kad atmosfera nuteiktų maloniai?

Pristatome jums Londone įsikūrusius jaukiausius pubus, kuriuose ne tik nesušalsite, bet ir galėsite linksmai praleisti laiką.

The Dove

Šis pubas – vienas jaukiausių mieste. Jame ne tik yra židinys, tamsaus medžio baras, suteikiantis autentiškumo, bet ir uždaros sėdėjimo vietos tiems, kas nori šiek tiek privatumo.

Be to, mėgstantiems gražius vaizdus šis pubas patiks ir dėl to, kad jis yra visai šalia Temzės upės.

Pubą rasite čia: 19 Upper Mall, Hammersmith, W6 9TA

The Pride of Spitalfields

Išskirtinėmis alaus rūšimis savo klientus vaišinantis pubas patiks norintiems atsipalaiduoti ir jaukiai praleisti laiką draugų būryje.

Šventinę nuotaiką sukurti padės kampe stovintis pianinas, prie kurio galėsite pademonstruoti savo muzikinius sugebėjimus, o jei nemėgstate būti dėmesio centre, galėsite įsitaisyti prie malonią šilumą skleidžiančio židinio.

Pubą rasite čia: 3 Heneage St, E1 5LJ

The Gun

Šis pubas, įsikūręs netoli Temzės upės, siūlo įsitaisyti prie lango, už kurio – nuostabūs vaizdai. Čia patiekiami ne tik išskirtiniai gėrimai, bet ir skonio receptorius pamaloninantys patiekalai. Šiltomis dienomis galima įsitaisyti prie pubo esančioje terasoje, o už lango siaučiant darganai, sušilti padės jaukiai maloni židinio šiluma.

Pubą rasite čia: 27 Coldharbour, Poplar, E14 9NS

The Grapes

Šis pubas Londone įsikūrė dar 1583-aisiais. Iki šiol tai – viena labiausiai mėgstamų ir lankomiausių vietų. Jaukumo šiam pubui suteikia atviras židinys, prie kurio glaustis gali visi šalčio ir žvarbaus vėjo sušaldyti lankytojai.

Pubą rasite čia: 76 Narrow St, Poplar, E14 8BP

Old Coffee House

Nepaisant pavadinimo, šis Beak gatvėje esantis pubas savo klientams teikia ne kavą, o išskirtinį alų. Užeigos vidus dekoruotas senais plakatais, veidrodžiais su įspūdingais rėmais, kas patiks istorija ir antikvaru besidomintiems žmonėms.

Gėrimus šiam pubui tiekia vietinė rytų Londone esanti „Brodie“ alaus darykla.

Pubą rasite čia: 49 Beak St, Soho, W1F 9SF

Ye Olde Cheshire Cheese

Tai – vienas iš daugeli pubų, kuris buvo atstatytas po Londoną nusiaubusio 1667-ųjų gaisro. Šioje vietoje „Ye Olde Cheshire Cheese“ pubas įsikūrė dar 1538-aisiais.

Užeigos interjeras sukuria jausmą, lyg lankytumėtės prieš keletą šimtų metų atidarytoje, tačiau šiek tiek modernumo prieskonių turinčioje žmonių susibūrimo vietoje.

Pubą rasite čia: 145 Fleet St, EC4A 2BU

The Spaniards Inn

Ar norėtumėte apsilankyti pube, kuriame kadaise laiką leido rašytojas Charlesas Dickensas? Sėdėdami prie židinio ir gurkšnodami alų jausitės tikrai ypatingai. O kur dar patiekalai, kurių pasirinkimas itin platus.

Pubą rasite čia: Spaniards Road, Hampstead, NW3 7JJ

The Holly Bush

Senovinis dar XVIII amžiuje atidarytas pubas čia kviečia visus, išsiilgusius jaukios, tačiau gyvenimo burzgesio kupinos atmosferos. Per du aukštus išsidėsčiusi užeiga leis ne tik linksmai praleisti laiką su draugais. Čia ramybę ras ir ramiai pavakarieniauti atėję žmonės.

Pubą rasite čia: 22 Holly Mount, NW3 6SG

The Southampton Arms

Nepaisant to, kad čia patiekiamas daugiau nei 20 rūšių alus, vos tik įžengę pro duris pasijausite lyg būtumėte paprastoje ir jums gerai pažįstamoje vietoje.

Tiesa, čia ne tik patiekamas alus. Galima paragauto ir išskirtinių sidrų, kuriuos gurkšnoti galite prisėdę šalia jaukaus židinio.

Pubą rasite čia: 139 Highgate Road, Highgate, NW5 1LE

The Flask

Jaunimas į šią istorinę vietovė plūsti pradėjo dar 1904-aisiais, nors pastatas, kuriame įsikūręs puikų pavadinimą turintis pubas pastatytas, kaip manoma, dar XVIII amžiuje.

Šiomis dienomis „The Flask“ yra tiekiamas nuostabus alus ir maistas. Jei ieškote išskirtinės vietos, kurioje bus šilta ir jauku, „The Flask“ yra tinkamas pasirinkimas.

Pubą rasite čia: 14 Flask Walk, NW3 1HE

2018 12 13 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt