ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Jaunieji operos solistai siunčią prasmingą kalėdinį sveikinimą
Alfa.lt

Šįmet susikūrusi keturių operos solistų muzikinė grupė „Il Senso“ artėjančių Šv. Kalėdų proga dovanoja visiems klausytojams tikėjimo, vilties ir meilės įkvėptą dainą ,,Hallellujah“ bei jos vaizdo klipą.

Jaunieji operos solistai, susibūrę į muzikinį kolektyvą: Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis žiemos švenčių proga publikai pristato naują L. Choleno dainos ,,Hallellujah“ versiją bei vaizdo klipą.

„Ilgai dvejojome, kaip galėtume prisiliesti prie šio, muzikos kritikų ir mylėtojų laikomu šedevru, kūrinio, juk tai - sintezė šviesos ir tamsos, džiaugsmo ir skausmo... Norėdami atskleisti dar gilesnę šios dainos prasmę, pasitelkėme daugiabalsiškumo bei bitbokso elementus“, - naująjį kūrinį pristatė šios grupės narė, operos solistė I. Juozapaitytė. Šį kartą bitboksą (ritmo išgavimas balsu) atliko gruės narys, tenoras L. Bendaravičius.

Pasak I. Juozapaitytės, melsdami geresnių laikų sakome, jog muzika ir tikėjimas padės laimėti kovą su nematomu priešu. „Šiandien visus tautiečius kviečiame nepasiduoti blogoms mintims, laikytis išvien ir itin saugoti vienas kitą“, - sakė operos solistė.

Kaip sakė pašnekovė, šįkart, pasinerdami į muzikos ir teksto gelmę, jaunieji operos solistai samoningai atsisakė šventiškai spalvoto vizualo ir pasistengė pirmenybę suteikti prasmei: juk „Il Senso“ italų kalba ir reiškia „prasmė“.

Grupės nariai norėtų nuoširdžiai padėkoti visai kūrybinei grupei: garso režisieriui Kristijonui Noreikai, gitaristui Lukui Zinkevičiui, fotografei Aušrai Andrijauskienei, „Icon Academy“ visažo meistrams bei garsiems Lietuvos kino operatoriams: Adomui Jablonskiui ir Tomui Katinui. „Operatorių meistrystės dėka po Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios skliautais sukūrėme kuklią, bet labai nuoširdžią dovanėlę žiūrovams, padėsiančią apsaugoti nuo pikto ir uždegsiančią vilties šviesą mūsų gyvenime“, - viliasi I. Juozapaitytė ir drauge su kitais kolektyvo nariais linki visiems ramių ir jaukių šv. Kalėdų.  

2020 12 23 09:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt