penktadienis, balandžio 16 d.
JAV _jutuberio_ D. Dobriko komandoje „Vlog Squad“ buvęs lietuvis D. Zeglaitis kaltinamas seksualine prievarta
Alfa.lt

Garsaus JAV jutuberio Davido Dobriko draugų grupėje, dar vadinamoje „Vlog Squad“, buvęs lietuvis Dominykas Zeglaitis, internete žinomas kaip Durte Dom, pateko į skandalą – vaikinas kaltinamas seksualine prievarta, o lemtingos dienos įvykiai užfiksuoti viename iš D. Dobriko vaizdo įrašų.

Neseniai paaiškėjo, kad D. Dobrikas dėl šių kaltinimų prarado daugelį savo rėmėjų, žinomas vaikinas pasitraukė ir iš programėlės „Dispo“, skirtos dalytis nuotraukomis, komandos.

Vasario mėnesį apie įvykius „Vlog Squad“ kompanijoje pirmieji pradėjo kalbėti JAV tinklalaidės „Frenemies“ vedėjai jutuberiai Ethanas Kleinas ir Trisha Paytas, kuri prieš kelerius metus taip pat daug laiko leido su D. Dobriko komanda ir filmavosi jo vaizdo įrašuose. Duetas tinklalaidėje iškėlė į viešumą vaizdo įrašų užkulisius, vėliau apie netinkamą D. Dobriko elgesį laidoje pasisakė vis daugiau nukentėjusiųjų.

Daugiausia atgarsio sulaukė pasirodęs straipsnis portale „Insider“, kuriame išsamiai su nukentėjusiųjų įrodymais aprašytas 2018 m. įvykis. Su portalo žurnaliste susisiekė mergina, pasirinkusi pseudonimą Hannah, kuriai tuo metu buvo 20 metų. 

Mergina pasakojo, kad su draugėmis dalyvavo viename „Vlog Squad“ vaizdo įrašo filmavime, tačiau viskas pasuko netikėta linkme. Pasak jos, jutuberių kompanija merginoms pasiūlė alkoholio, o vėliau D. Dobrikas nufilmavo, kaip D. Zeglaitis su viena iš jų nuėjo į miegamąjį. Po keleto dienų vaizdo įrašas buvo paskelbtas „YouTube“ platformoje.

Kaltinimams išlindus į viešumą, D. Dobrikas paskelbė atsiprašymo vaizdo įrašą, kuriame teigė, kad su D. Zeglaičiu yra nutraukęs visus ryšius ir netoleruoja tokio jo elgesio.

Situacijai tapus rimtai, D. Dobriko advokatas Bryanas Freedmanas išplatino pranešimą, kuriame teigė, kad vaikinas kreipsis į savo sekėjus pats. „Davidas į savo bendruomenę kreipsis asmeniškai. Kas jį pažįsta, žino, kad jis nepritaria bet kokiai netinkamo elgesio formai“, – teigiama pranešime.

Antradienį D. Dobrikas paviešino dar vieną vaizdo įrašą, kuriame pasakojo, kad leidimas filmuotis tame vaizdo įraše ir jį paviešinti iš merginos buvo gautas, tad jis kitą dieną po filmavimo jį paskelbė savo kanale.

„Net jei gavau sutikimą paskelbti šį vaizdo įrašą, aš jo niekada neturėjau skelbti“, – teigė D. Dobrikas.

Po keleto mėnesių šis įrašas merginos prašymu buvo pašalintas, tačiau jis jau buvo peržiūrėtas 5 mln. kartų.

„Noriu atsiprašyti merginos ir jos draugių, kad jos atsidūrė situacijoje, kurioje jų saugumas ir vertybės sukompromituotos. [....] Nežinojau, kas vyko tame kambaryje. Turėjau būti ten, turėjau žinoti ir pasirūpinti, kad visi būtų saugūs“, – naujame vaizdo įraše teigė D. Dobrikas.

D. Zeglaitis nekomentavo kaltinimų ir neatsakė į „The Times“ ir „Insider“ prašymus pakomentuoti situaciją. Lietuvis kovo pradžioje paviešino vaizdo įrašą, kuriame atsiprašė žmonių, kuriuos įžeidė arba kitaip paveikė juos savo veiksmais.

2021 03 23 16:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt