ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
JAV teismas atmetė A. Heard reikalavimą iš naujo teisti J. Deppą
BNS
Scanpix
Johnny Deppas

Virdžinijos teismas trečiadienį atmetė aktorės Amber Heard reikalavimą surengti naują teismo procesą, kai pralaimėjo bylą dėl šmeižto savo buvusiam vyrui Johnny Deppui.

A. Heard advokatai prašė teisėjos Penney Azcarate panaikinti prisiekusiųjų nuosprendį, kuriuo J. Deppui priteista 10 mln. eurų kompensacija, ir paskelbti tą procesą neteisingu. Tačiau teisėja šį prašymą atmetė.

Aktorė reikalavo iš naujo išnagrinėti bylą dėl galimo klaidingos tapatybės atvejo, nes vienas iš septynių prisiekusiųjų buvo ne vyras, pakviestas į žiuri, o jo sūnus.

„Nėra jokių sukčiavimo ar netinkamo elgesio įrodymų“, – konstatavo P. Azcarate, pridūrusi, kad prisiekusysis „atitiko įstatyme numatytus tarnybos reikalavimus“.

„Prisiekusysis buvo patikrintas, posėdžiavo kartu su visa žiuri, svarstė ir priėmė nutartį“, – kalbėjo teisėja.

Birželį prisiekusieji nustatė, kad tiek J. Deppas, tiek A. Heard yra patrauktini atsakomybėn už šmeižtą. Vis tik po įtempto šešias savaites trukusio teismo proceso, kurio metu buvo smarkiai ginčijami įtarimai dėl smurto šeimoje, prisiekusieji stojo filmų „Karibų piratai“ žvaigždės pusėn.

Tiesiogiai nagrinėjant bylą milijonams žmonių buvo atskleista sukrečiančių ir intymių Holivudo garsenybių asmeninio gyvenimo detalių.

Prisiekusieji priteisė 10 mln. dolerių žalos kompensaciją J. Deppui, nustatę, kad 2018 metais A. Heard parašytas laikraščio straipsnis apie jos patirtą „seksualinį smurtą“ buvo šmeižikiškas.

59 metų J. Deppas patraukė buvusią žmoną į teismą dėl dienraščio „The Washington Post“ paskelbto straipsnio, kuriame ji neįvardijo aktoriaus, bet apibūdino save kaip „visuomenės veikėją, patyrusią smurtą šeimoje“.

Priešinį ieškinį pateikusiai 36 metų A. Heard buvo priteista 2 mln. dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 07 14 12:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt