šeštadienis, spalio 31 d.
Jazzu: kiekvienas koncertas su tikrais gerbėjais yra mažas stebuklas
tiesa.com

Dar vieną savo koncertą su Leon Somov Londone surengusi Justė Arlauskaitė - Jazzu gyvena pavasario ir būsimų koncertų laukimu. Viena iš garsiausių Lietuvos atlikėjų, neseniai, po keturių gyvenimo metų Londone grįžo į Lietuvą. Justė kaip visuomet atvira. „Nežinau kodėl viskas taip susiklostė… Kartais norėčiau viską pakeisti“, – sako ji.

– Juste, po keturių gyvenimo metų Londone grįžai į Lietuvą. Ko labiausiai pasiilgsti namuose Lietuvoje iš londonietiško gyvenimo laikų?

– Man dar sunku kalbėti apie šį pasikeitimą, sunku sugrįžti į Londoną, nes neįsivaizduoju, ko aš ten nepasiilgau… Visko pasiilgau. Nežinau kodėl viskas taip susiklostė… Kartais norėčiau viską pakeisti, tačiau tada raminu save, kad matyt taip turėjo nutikti – gal ne ten mano vieta, gal Stokholmas bus ta vieta? Raminu save, kad viskas vyksta taip, kaip turi vykti.

Robert Lipnicki nuotr.

– Atrodai labai stipri moteris. Vienam interviu sakei, kad jau nuo 13-os žinojai, ko nori studijuoti, išvažiuoti į Londoną. Tau viskas buvo labai aišku, ką gyvenime veiksi. Ar vis dar esi tokia pat tvirta?

– Esu daugialypė asmenybė. Su laiku auga ir žmogus. Ir vystosi ne tik jo stipriosios pusės… Taip, esu tvirta, žinau ko noriu. Bet lygiai taip pat galiu kartais pasimesti, sustoti, verkti, nebetikėti svajonėmis. Bet turiu ir fenikso galių – susideginu, kad vėl atgimčiau. Esu tikra dėl vieno dalyko – esu geras žmogus ir myliu muziką. Kai esi geras, tave supa geri žmonės. Kai myli muziką – muzika myli tave.

– Tavo ir Leon Somov koncertai ir Lietuvoje ir Londone suburia pilnas sales. Kaip manai, kas labiausiai traukia žiūrovus?

– Ant scenos esu nebe vienus metus, žmonės turėjo laiko mane pažinti, įvertinti, suprasti arba nesuprasti. Manau, kad žmones traukia visuma – aš nuoširdi, mūsų dainose daug tikrų išgyvenimų, pas mus groja nuostabūs muzikantai, įdedam daug meilės ir jėgų į tai, ką darom. Labai gera žinoti, kad klausytojams patinka mūsų muzika...

Robert Lipnicki nuotr.

– Tavo palinkėjimas Anglijos lietuviams?

– Visiems palinkėčiau pasistengti būti geresniais ir vertinti akimirkas, negyventi rūke. Ir klausytis gražios muzikos.

2013 02 27 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt