pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Jazzu pasipiktino mitinge policijai turėjusi parodyti dokumentą: nevaikščiokit po parkus, žmonės, gausit baudą
Alfa.lt

Vakar įvykęs pasivaikščiojimas prie Vyriausybės #kultūrosstatybos subūrė ir žinomus žmones. Tačiau dalyvavę mitinge, atlikėjai Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Montvydas sutriko, kai priėję policijos pareigūnai paprašė parodyti savo ID ir dokumentus nufotografavo.

Po mitingo Jazzu feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame teigė nesupratusi tokio policijos elgesio.

„Šiandien už tai, kad vaikščiojome su Donatu Montvydu parke, priėjo nuostabieji policininkai ir nufotografavo mūsų ID korteles, nes įtaria mus kažkokia nelegalia veikla. Kokia? Pasivaikščiojimu? Ar mes rengtis negalime ryškiai gatvėse? Labai laukiu paaiškinimo iš policijos, kuo aš esu įtariama. Ir jei jau niekuo – tai norėčiau, kad pasiaiškintų, kodėl prie mūsų buvo prisikabinta, juk parke buvo daug žmonių. Matyt, reikia labai parodyti, kad jie saugo. Ką saugo? Nuo mūsų saugo? Dieve, Dieve... 

Visą laiką labai daug juokiausi, nes išties – absurdas. Demokratija at it’s best. Nevaikščiokite po parkus, žmonės, baudą gausite arba būsite persekiojami. O aš labai laukiu istorijos kulminacijos ir paaiškinimo, kodėl, kaip supratau, iš asmeninio telefono buvo fotografuojama mano ID kortelė ir kur tai bus panaudota? Aš taikus žmogus, žinoma, daviau ją – neturiu ko slėpti, nesu nusikaltėlė ar nelegalia veikla neužsiimu. Taip, kad let the games begin! Manau, per žinias šiandien pamatysite tautos pagrindinius nusikaltėlius. Policinė valstybė here we go“, – soc. tinkle rašė atlikėja.

Komentarų skiltyje atlikėjos gerbėjai taip pat liko nesupratę tokio elgesio priežasties. „Aš kiek žinau, kad paprašyti dokumento gali. Fotografuoti - žiūrint kur, mieste, kiek žinau, negali“, „O jūs įsitikinę, kad jie tikri policininkai?“, „Wow... Be žodžių...“.

Vėliau atlikėja instagramo „story“ komentavo situaciją ir teigė, kad vis dar laukia pareigūno atsakymo. „Mielas pareigūne, vis dar laukiu žinių iš jūsų, ką jūs veiksite su mano ID duomenimis. Gal jūs norite mano jauną amžių atskleisti, o gal kokį greitąjį kreditą imsite mano vardu. Kaip ten iš tikrųjų yra?“, - kalbėjo žinoma moteris.

2020 05 13 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt