ketvirtadienis, gegužės 28 d.
JK koronaviruso atvejų drastiškai daugėja: jau mirė 21 žmogus
tiesa.com
Pixabay nuotrauka

Koronaviruso plitimas Jungtinėje Karalystėje tampa nesustabdomas. Vos per vieną parą šalyje buvo patvirtintas rekordinis skaičius užsikrėtimo atvejų, o mirties atvejų skaičius išaugo dvigubai, rašo Thesun.co.uk.

Anglijos visuomenės sveikatos specialistai šiandien patvirtino, kad šalyje per parą susirgimų skaičius paaugo drastiškai - šįvakar jau užfiksuota 1140 koronaviruso atvejų, t.y. net 40 proc. daugiau nei vakar, kuomet sirgusiųjų skaičius siekė 798.

Medikai atkreipia dėmesį, kad susirgimų skaičius kasdien sparčiai auga, o susirgimų per parą statistika nuolat muša rekordus. 

Išaugus užsikrėtimo atvejų skaičiui, JK koronaviruso aukų skaičius pastarąją parą taip pat išaugo beveik dvigubai - nuo 11 iki 21. 
 

Paskelbdamas šios dienos situaciją, „Public Health England“ vyriausiasis gydytojas Chrisas Whitty sakė, kad nuo koronaviruso infekcijos mirė į rizikos grupę patekę asmenys.

„Visi šią parą nuo koronaviruso infekcijos mirę 10 asmenų priklausė rizikos grupei."

Pranešama, kad mirties atvejai užfiksuoti Bakigamšyro, Sanvelo, Vakarų Birmingamo, Vulverhamptono, Lesterio, Londono ir Česterio ligoninėse. 

2020 03 14 18:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt