sekmadienis, vasario 28 d.
JK lankantis D. Trumpui, šalyje laukiami didžiuliai protestai
tiesa.com
Twitter.com, Todd Blues Nole
Protestai Londone

Šiandien tūkstančiai protestuotojų išeis į pagrindines sostinės gatves, taip pademonstruodami nepritariantys JAV prezidento Donaldo Trumpo politikai.

Antrąją oficialaus vizito Jungtinėje Karalystėje dieną į demonstrantus kreipsis ir leiboristų lyderis Jeremy Corbynas. Pastarasis atsisakė pasiūlymo pirmadienį dalyvauti valstybiniame bankete, skirtame prezidentui, ir vietoje to sakė prisijungsiantis prie į gatves išėjusios minios bei taip „parodys solidarumą tiems, ką jis užpuolė Amerikoje, visame pasaulyje ir šioje šalyje“.

Kaip rašo Metro.co.uk, protestuotojų minios rinksis ne tik Londone, bet ir Birmingame, Glazge, Edinburge, Česteryje, Lesteryje, Oksforde, Ekseteryje ir kituose miestuose visoje JK.

Londone demonstruotojai rinksis Trafalgaro aikštėje. Iš pradžių buvo planuojama protestuoti Downing gatvėje, tačiau pareigūnai ir apsaugos atstovai įsakė pakeisti vietą.

[10886]

Protesto metu taip pat planuojama į dangų paleisti didžiulį oranžinės spalvos pripučiamą D. Trumpo balioną. Sauskelnes dėvintis kūdikis Trumpas – taip vadinamas balionas – nuo 10 val. ryto iki vidurdienio bus matomas Trafalgaro aikštėje.

Pernai liepos 13 d. šalyje lankantis JAV prezidentui, į gatves protestuoti buvo išėję apie 250 tūkst. žmonių. Šiemet tikimasi ne ką mažesnės jų minios.

2019 06 04 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt