sekmadienis, vasario 28 d.
JK laukia dar vienų vestuvių, karalienės pusbrolis lordas ves gėjų
tiesa.com

To dar nebuvo, tačiau įvykis taps puikiu įrodymu, jog D. Britanijos monarchija išties moka prisitaikyti prie modernaus pasaulio pokyčių. People.com skelbia, jog netrukus savo mylimąjį Jamesą Coylą ves karalienės Elžbietos II pusbrolis lordas Ivaras Mountbattenas.

Vestuvės vyks Devone šią vasarą ir ketina būti labai privačios.

Ivaras Mountbattenas apie savo netradicinę seksualinę orientaciją prakalbo 2016 metais, tuomet, kai jau buvo išsiskyręs su žmona Penny.

Lordas neketino tuoktis darkart, nes jau jautėsi viską patyręs, buvo susilaukęs vaikų, tačiau teigia, jog įteisinti santykius sutiko dėl savo partnerio Jameso.

„Jamesas neturėjo tokio stabilaus gyvenimo, kaip aš. Noriu jam tai duoti“, – sakė būsimas jaunikis.

„Tai labai modernios sužadėtuvės, nes nebuvo jokio pasipiršimo, tiesiog didelės meilės priėmimas“, – sakė J. Coylas.

Apie modernumą ir tradicijų laužymą kalbama išties ne veltui – jaunikį lordą prie altoriaus lydėti sutiko jo buvusi žmona Penny. Tokią idėją pasiūlė trys poros dukterys.

„Ivaras pastarosiomis dienomis gerokai labiau atsipalaidavęs, daug geresnis. Jis pats nė nesuprato, kad homoseksualumo slėpimas jį gerokai vargina. Dabar jis visai kitas žmogus. Visi pripažįsta, kad nematė jo laimingesnio“, – Daily Mail sakė buvusi žmona.

Jamesas taip pat pabrėžė, jog ceremonija, kitaip nei kitos monarchijos vestuvės, bus kukli, skirta tik lordo dukterims ir artimiausiems šeimos nariams.

„Mes nepjausime torto, nebus ir jaunavedžių šokio“, – sako sužadėtiniai.

Po ceremonijos į vestuvių vakarėlį jie pakvies apie 120 draugų, kur bus daugybė skanaus maisto ir geros muzikos.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 06 17 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt