pirmadienis, birželio 1 d.
JK užfiksuota daugiausiai koronaviruso atvejų per parą: susirgo ką tik gimęs naujagimis
tiesa.com
Pixabay nuotrauka

Jungtinėje Karalystėje koronavirusas sparčiai plinta. Thesun.co.uk praneša, kad šeštadienį COVID-19 infekcija buvo nustatyta naujagimiui. Kūdikis yra laikomas jauniausiu pasaulyje žmogumi, kuriam diagnozuota ši infekcija.

Vietos žiniasklaida praneša, kad vaiko motinai dar prieš gimdymą buvo įtariamas plaučių uždegimas. Visgi vėliau gydytojai patikino, kad moteriai pasitvirtino COVID-19 diagnozė.

Kol kas nežinoma, ar kūdikis koronavirusu užsikrėtė jau gimęs, ar dar būdamas gimdoje. 

Moteris ir Šiaurės Middlesex ligoninėje gimęs naujagimis gydomi atskirai. 

„Personalui buvo liepta vaiką nuo motinos laikyti atskirai. Sveikatos apsaugos pareigūnai bando išsiaiškinti, kaip jie užsikrėtė šiuo virusu", - kalbėjo ligoninės atstovas spaudai.

Iki tol vietos ginekologai tikino, kad sveiki kūdikiai neturėtų būti atskirti nuo koronavirusu užsikrėtusių gimdyvių ir net gali būti maitinami krūtimi. Šiuo metu žadama imtis griežtesnių kontrolės priemonių. 

Šeštadienį pranešama, kad mirčių skaičius nuo koronaviruso šalyje padidėjo iki 11, o patvirtintų atvejų skaičius išaugo iki 798. Tai yra didžiausias užfiksuotų COVID-19 atvejų skaičius per dieną, t.y. vos per 24 valandas buvo užfiksuoti net 208 ligos atvejai. 

Šeštadienį buvo paskelbta, kad visi masiniai susibūrimai Didžiojoje Britanijoje turi būti atšaukti.

2020 03 14 11:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt