penktadienis, spalio 7 d.
Jovani išleido naują singlą „Running Heart“: kūrinį padėjo sukurti žymi vokiečių komanda
Alfa.lt
Martynas Stankaitis
Jovani

Melodingą ir šokti verčianti singlą Jovani pristato kartu su prodiuseriu NOTSOBAD ir vokiečiu vokalistu Chrisu Crone. Už kūrinio slepiasi išskirtinė komanda – dainą Jovani sukūrė kartu su vienu ryškiausiu Vokietijos didžėjumi Robinu Schulzu dirbančiais dainų kūrėjais.

„Tai daina apie meilę, apie tas akimirkas kai vienam sunku, o kitas besąlygiškai palaiko ir myli“, – apie naują singlą „Running Heart“ pasakoja Jovani.

Kūrinys pasirodė ir su išskirtiniu, gražiausias vasaros akimirkas prisiminti priversiančiu vaizdo klipu.

„Klipe pamatysite dviejų geriausių draugių kelionę į muzikos festivalį. Turėjau išskirtinę galimybę grodamas „Karklės“ festivalyje įtraukti publiką į klipo filmavimą. Susirinko keli tūkstančiai žmonių ir mes visi turėjom labai gerą laiką. Viliuosi klausytojams ši daina taps savotišku meilės himnu ir įkvėpimu mylėti ir dalintis meile“, – sako Jovani.

„Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“.

Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“.

Ankstesnis kūrinys „You Make Me“ iškopė į septintąją Lietuvos radijo stočių populiariausių dainų sąrašo vietą ir tapo populiariausiu birželio muzikos kūriniu „YouTube“ platformoje.

2022 09 09 16:39
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt