ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
Jovani išleido naują singlą „Save Me From Myself“: kviečia visus atsigręžti į save
Alfa.lt
Martynas Stankaitis
Jovani

Jonas Nainys-Jovani pristato antrą su muzikos industrijos milžine „Warner Music Group“ išleistą singlą „Save Me From Myself“. Jį atlikėjas sukūrė ir įrašė kartu su žinoma tarptautine komanda.

House stilistikos kūrinyje kalbama apie vienapusiškus jausmus, kurie užvaldo žmogų ir verčia jį elgtis neprognozuojamai. Susimaišęs pyktis, pavydas, skausmas – visa tai tampa obsesija. Visi tai patyrę žino, kad tokioje situacijoje yra tik viena išeitis – viską reikia paleisti ir užmiršti.

„Antrasis mano kūrinys su „Warner Music“ turi daugiau house muzikos atspalvių. Man tai vienas mėgstamiausių muzikos stilių, jį ne tik mielai groju, bet ir pats klausau laisvalaikiu. Esu laimingas, dirbdamas su tarptautine komanda ir Amanda Collis čia tobulai tinka. Ši daina puikiai skamba ne tik klube, bet ir namuose ar automobilyje. Tikiuosi, kad klausytojams ji patiks taip, kaip ir man“, – sako Jovani.

„Save Me From Myself“ skamba žinomos olandų pop ir šokių muzikos atlikėjos ir dainų kūrėjos Amandos Collis balsas. Ši dainininkė yra įrašiusi bendrų dainų su Fedde le Grand, Blasterjaxx ir Madison Mars. Kūrinį kartu su Jovani prodiusavo naujas, paslaptingas šokių muzikos projektas NOTSOBAD.

„Ši daina yra tarsi meilės šauksmas žmogui, kurį tu taip dievini ir galėtum dėl jo padaryti bet ką. Bijodamas sugriauti viską ką taip ilgai kūrei, tu kreipiesi į tą žmogų ir prašai, kad jis apsaugotų tave nuo būvimo savimi“, – apie dainą pasakoja Amanda Collis.

Jovani yra vienas garsiausių lietuvių elektroninės muzikos kūrėjų. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. Atlikėją socialiniuose tinkluose seka daugiau kaip 400 tūkstančių gerbėjų, jo vaizdo klipai peržiūrėti virš 94 mln. kartų.

„Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“.

Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“.

Praėjusiais metais DJ Jovani išleistas hitas „Tokyo“ buvo pristatytas radijo stotyje „BBC Radio 1“.

Gegužės pabaigoje pasirodęs ankstesnis Jovani singlas „Be Right Back” tapo vienu populiariausiu vasaros šokių muzikos kūriniu Lietuvoje. Vos tik pasirodžiusio kūrinio žodžių vaizdo klipas net keletą savaičių išbuvo pirmoje populiariausių „YouTube“ vaizdo įrašų sąrašo vietoje, klipas jau peržiūrėtas beveik 2 mln. kartų.

2021 10 01 11:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt